Albaraka Yüksek Maaşla Banka Memuru Alımı Yapıyor

Albaraka Yüksek Maaşla Banka Memuru Alımı Yapıyor

Albaraka Bankası, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya yüksek maaşla banka memuru alımı yapacağını açıkladı. Alım yapılacak olan branşlar belli oldu ve şartlar açıklandı. İşte detaylar...

Albaraka Banka Memuru Alımı Yapıyor

Albaraka Bankası bünyesinde yapılan son dakika açıklamasına göre, yüksek maaş ile kamu memuru alımı yapılacaktır. Farklı branşlarda yapılacak olan alımlar için bir çok ilde kontenjanda istihdam sağlanacaktır.

Banka Memuru Alımı Şartlar ve Kontenjanları

Gişe yetkilisi alımı: Bünyesinde istihdam etmek üzere faizsiz bankası sektöründe ilerlemek isteyen adaylar için 4 yıllık lisans mezunu ve seyahat engeli bulunmayan personel alımı yapılacaktır.

Mobil gişe personeli alımı: Muhasebe, sigortacılık veya bankacılık meslek yüksekokullarından mezun olmuş, ikna kabiliyeti yüksek, tercihen Arapça veya İngilizce diline hakim adaylardan alım gerçekleşecektir.

Satış uzmanı alımı: Fakültelerin idari ve iktisadi birimlerinde bulunan bölümlerden mezun olan tercihen iyi derecede İngilizce ve Arapça diline hakim olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

albaraka-yuksek-maasla-banka-memuru-alimi-yapiyor.jpg

Sistem operatörü alımı: Başvuru yapmak isteyen adayların meslek yüksekokullarından önlisans düzeyinde elektrik haberleşme, elektrik elektronik veya bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Microsoft Office ve bilgisayar kullanımına hakim olan takım çalışmasına yatkın, benzer pozisyonlarda en iyi 2 yıl olmak kaydıyla iş deneyimi kazanmış ve askerlik görevini tamamlamış veyahut 2 yıl tecilli olan adaylardan alım yapılacaktır.

Uygulama destek sorumlusu alımı: Bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, matematik mühendisliği veya elektrik elektronik mühendisliği lisans mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır. İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmasınız ve iletişim yönünüzü de kuvvetli olması gerekmektedir.

Kıdemli veri tabanı yöneticisi alımı: Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği veya bu bölümlere eşdeğer bölümlerden 4 yıllık mesleki tecrübeye sahip olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Banka Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Güncel banka ilanına başvurular https://www.albaraka.com.tr/tr#undefined adresi üzerinden elektronik olarak alınacaktır.

Banka memuru alımı, 2023 banka personeli alımı, 2023 son dakika bankacı alımı, KPSS’siz banka personeli alımı, son dakika 2023 Albaraka iş ilanları, Albaraka banka ilanı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.