Aktif Yatırım Bankası 8 Unvanda Personel Alımı

Aktif Yatırım Bankası 8 Unvanda Personel Alımı

Aktif Yatırım Bankası kariyer resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 8 farklı unvanda personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre başvuruların 81 şehirden kabul edilecek.

2023 Banka İş İlanları

Aktif Yatırım Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım için lise, önlisans ve lisans mezunlarına uygun kadrolara yer verildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları verilmiştir. Aynı zamanda öğrenim gören stajyer alımı da yapılacağı açıklandı. Tam zamanlı istihdam sağlanacaktır.

Banka İş İlanı Unvanları

Stajyer Alımı,

Bilgi Teknolojileri Müfettişi Alımı,

Çalışan Deneyimli Stajyer,

Menkul Operasyonları Uzmanı,

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı,

Fon Operasyonları Uzmanı,

Hazine Operasyon Uzmanı,

Uluslararası Operasyon Uzmanı Alımı yapılacaktır.

Banka Personeli Alımı Müracaat Koşulları

Takım çalışmasına yatkın uzman yardımcısı olarak deneyimli olan adaylardan alım yapılacaktır. İlan yayın tarihi itibariyle müracaat yapmak istediğiniz ilanın şartları taşıyor olmanız gerekmektedir. Adayların kamu haklarından yoksun bırakılmamış olması ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

İlanın yayın tarihi itibariyle Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Etkin bir şekilde bilgisayar kullanabilen ve Microsoft Office programlarına hâkim olan adaylardan yapılacak olan alım için bazı kadrolarda ingilizce dil şartı istenmektedir. Söz konusu dil şartında okuma ve yazma düzeyinde olmanız gerekmektedir. Bankacılık kariyeri hedefi olan ve iletişim yönü güçlü olan adaylardan alım yapılacaktır.

Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Aktif Yatırım Bankası, tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Başvurunuz için güncel bir özgeçmiş (CV) hazırlayın. Özgeçmişinizde eğitim, iş deneyimi, yetenekler ve iletişim bilgilerinizi detaylı bir şekilde sunun. Hazırlayacağınız özgeçmiş belgenizde mutlaka referanslarınıza yer vermeniz gerekmektedir. Başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.