AFAD 38 Bin TL Maaşlı Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

AFAD 38 Bin TL Maaşlı Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

AFAD 2 ilanda 38 bin TL maaşlı memur alımı başvuruları alınıyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı kamu memur alımı başvuruları elektronik ortamda yapılacak. Ankara iş ilanları son başvuru 21 Şubat 2024 tarihi olarak açıklandı.

AFAD 38 bin TL maaşlı memur alımı başvuruları 21 Şubat 2024 tarihi sondur. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı kamu memur alımı başvuru şartları neler? Kimler bu kurumda çalışmak için başvuru yapabileceği bilgileri verildi.

2 ilan var ve aynı tarihte başvuru alınıyor. Adaylar başvurularını bu kılavuzları incelemeden yapmasın. Ankara İş İlanları olarak erişime açıldı. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek. Kılavuz adresleri haberin sonunda verildi.

AFAD Kamu Personeli Alımı

Başvurularda KPSS sıralaması esas alınacak. AFAD personel alımı başvuru şartları nelerdir? 2 ilanın detayları sayfa sonunda faklı olarak link halinde verdik.

AFAD Kamu İlanları

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

15 kişi: İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans olarak sunuldu.

2 Kadro: Maliye. 3 Kadro: Hukuk. 4 Kadro İstatistik. 2 Kadro: Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler bölümü lisans mezunlarından alınacak.

2024 yılı Ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak. Erkek adaylar için giriş sınavı tarihinde askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Kamu İş İlanları 8 Kişi Detayları

2024 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak. (01.01.1989 tarihinden sonra doğmuş olmak.)

Erkek adaylar için giriş sınavı tarihinde askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya ve her türlü vasıta ile seyahat etmeye elverişli olmak.

Görevin devamlı olarak yapılmasına engel bir sağlık problemi bulunmamak.

8 Denetçi Yardımcısı Alımı Özel Şartları

Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi; Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren Kamu Yönetimi ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrenim dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

ÖSYM tarafından 2022 veya 2023 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP29 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak.

AFAD Memur Alımı Başvuru Şekli

Adaylar başvuruları 21 Şubat 2024 saat 17:00 bitecek e-Devlet üzerinde Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı/Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır.

İlan bilgileri için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.