TYP Kaymakamlıklar 265 kamu personeli alımı! İŞKUR TYP AFAD İşçi Alımı İş İlanları

TYP Kaymakamlıklar 265 kamu personeli alımı! İŞKUR TYP AFAD İşçi Alımı İş İlanları

İŞKUR Toplum Yararına Programlar Kaymakamlıklar kapsamında 265 kamu personeli alımı ekranı açılarak başvuruları kabul etmeye başladı. TYP kamu işçi alımı iş ilanları kapsamında AFAD üst yaş sınırı olarak 50 açıklanmıştır.

İŞKUR Kamu personeli alımı Kaymakamlıklar Duyurusu

Toplu Yararına Programları kapsamında 265 kamu işçi alımı iş ilanları yayınladı. 4 farklı ilana göre en az okur yazar ve üst yaş sınırı 50 olan adaylar başvuru yapabilecek. Her ilanın başvuru numarasını haber içerisinde bulabilirsiniz.

Antalya Demre Kaymakamlığı 10 AFET ve Sel uygulama işçisi alacak. Başvuruları 13 Ocak 2023 tarihi bitimine kadar yapılacak. 308977 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır.

Antalya Finike Kaymakamlık 30 sürekli işçi alımı için ilana çıktı. 30 Acil ve Afet bölümlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı 308978 iş ilan numarası ile yapıyor. 13 Ocak 2023 tarihi son tarih olarak açıklandı.

Antalya Kumluca Kaymakamlık personel alımı 65 kişi olarak gerçekleşecektir. 308976 ilan numarası ile işlem yapılacak. 13 Ocak 2023 tarihi bitimine kadar başvuru yapılacak. 17 Ocak 2023 tarihinde Kumluca Kaymakamlığı toplantı Salonu’nda saat 09:00/16:00'da seçme yapılacaktır. Başvuru tarihi itibarıyla SGK'lı olmamak, hane geliri asgari ücretin 1,5 katını geçmemesi, öğrenci olmamak, daha önce TYP kapsamında toplam 9 ay çalışmamış olmak. Diğer şartlar için seçim esnasındaki katılımcı taahhütnamesinin okunması gerekmektedir.

Artvin Yusufeli ilçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği yeni yerleşim merkezine taşınma sürecinde su altında kalan yerlerin çevre düzenlenmesi ve bakım onarım hizmetlerini gerçekleştirmek. Adaylar başvurularını 14 Ocak 2023 tarihi bitimine kadar 308979 ilan numarası ile yapılacak. 150 kişi istihdam edilecek.

TYP başvuru ekranı

Twitter: Kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APLEE Telefonları cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonları cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonları cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.