Türkak, Tüseb ile Tüba 44 Memur, İşçi ve Kamu Personeli Alımı

Türkak, Tüseb ile Tüba 44 Memur, İşçi ve Kamu Personeli Alımı

2022 yılının sonuna yaklaşırken kamu personeli alım, işçi ve memur alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Türkak, Tüseb ve Tüba 44 memur, işçi ve kamu personeli alımı yapacağını kamuoyu ile paylaştı. 3 kamu kurumu personel alımı detayı içerikte!

3 kamu kurumları tarafından yayınlanan ilanlara göre;

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İstanbul ve Ankara illerin de güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. İlana göre 14 kişi alınacaktır.

Türk Akreditasyon Kurumu 12 bin TL maaşla 17 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. En az önlisans mezunlarının başvuru yapacağı ilanda KPSS puanı en az 70 olması gerekmektedir. KPSS 2021 veya 2022 yıllarında ki puanlar kabul edilecektir.

Türkiye Bilimler Akademisi bünyesin de yayınlanan başvuru kılavuzuna göre Ankara ilinde istihdam edilmek üzere 1 TÜBA uzmanı, 5 idari uzman, 1 VHKİ, 2 mütercim, 1 şoför, 2 programcı ve 1 teknisyen alımı yapacağını duyurdu. Toplam 13 kamu personeli alımı yapılacaktır.

TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR İlanları

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı güvenlik görevlisi alımı için İŞKUR üzerinden ilan verdi. Silahlı ve silahsız güvenlik alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru kılavuzuna göre İstanbul şehrin de 11, Ankara şehrin de ise 11 sözleşmeli güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İstanbul güvenlik görevlisi alımı ilanı iş başvuru numarası: 00006454168. Ankara ili güvenlik görevlisi alımı ilanı iş başvuru numarası: 00006454231. Her iki ilanda da başvurular bütün Türkiye’den alınacaktır.

Başvuru detayları için tıklayınız.

TÜRKAK 12500 TL Maaşla 17 İdari Kamu Personeli Alımı

En az önlisans mezunlarının başvuru yapacağı kamu personeli alımı ilanına göre 12.500 TL maaşla kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. TÜRKAK, 15 uzman yardımcısı ve 2 idari personel alımı yapacağını açıkladı. Başvurular elektronik ortam da alınacaktır. 35 yaşını tamamlayan adaylar başvuru yapamayacaklardır. Uzman yardımcısı kadrosuna başvuru yapacak olan adayların lisans idari personel kadrosuna başvuru yapacak olan adayların ise önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru detayları için tıklayınız.

TÜBA 13 Kamu Personeli Alımı İlanı

Türkiye Bilimler Akademisi, tarafından yayınlanan memur alımı ilanına göre 13 memur alımı yapılacak. Yayınlanan kılavuzu göre Ankara ve İstanbul illerin de alım yapılacaktır. Yayınlanan kılavuzu göre başvuru yapacak olan adayların KPSS puanından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Bazı kadro alımları için de YDS puan şartı istenmektedir. YDS’den en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.