TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR 13-17 Aralık

TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR 13-17 Aralık

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İstanbul ve Ankara şehirlerine güvenlik görevlisi alımı başvuruları İŞKUR ilanları yayınlandı. TÜSEB güvenlik görevlisi alımı başvuruları sadece 5 gün (13-17 Aralık) sürecek.

TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR İlanları

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı güvenlik görevlisi alımı için ilana çıktı. Silahlı ve silahsız olarak iki ilan yayınlandı. Başvuru yapacak adaylara şartları sunuldu. İlana göre İstanbul 14 ve Ankara 11 kişi olarak personel alımı gerçekleşecektir.

Güvenlik görevlisi alımı silahsız 14 kişi 00006454168 iş ilan numarası olarak verildi.

İstanbul Koşuyolu Yerleşkesine alınacak Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonu için; 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) (Silahlı güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olanlar da başvuru yapabilir).

Başkanlık ihtiyaç duyduğu hizmet türlerinde/mesleklerinde alımların il düzeyinde karşılanması yoluna gidileceği için tabloda belirtilen başvuruya yapılacak ilde ilan tarihi itibarıyla ikamet ediyor olmak. (Başvurularda, kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.) En az ortaöğretim mezunu olmak. Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Güvenlik görevlisi alımı silahlı 11 kişi 00006454231 iş ilan numarası olarak sunuldu.

Ankara Aziz Sancar Araştırma Merkezine alınacak Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonu için; 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik (Silahlı) Kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) En az ortaöğretim mezunu olmak. Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Her iki ilanda ikamet şartı bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.