SYDV Kamu Personeli Alımı Yeni İlanları

SYDV Kamu Personeli Alımı Yeni İlanları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı memur ve personel alımı için SYDV tarafından alınacağı açıklandı. Aile Bakanlığı SYDV kamu personeli alımını nasıl yapacak? Aranan şartlar nelerdir? Kimler başvurabilir? Detaylar haberimizde…

Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alımı İlanları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı ilanları anlık olarak yayınlanıp sizlere sunuluyor. Son ilana göre 18 ile 40 yaş arasında olan kişiler başvuru yapması gerekiyor.

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 18-40 yaş aralığında bulunan, kamu haklarından mahrum bırakılmamış, çalışmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmayan ve adli sicil kaydı bulunmayan adaylar başvuru yapabilecek. Görevini devamlı yapmasına engel durumunun bulunmaması, askerlik ile ilişiğinin bulunmaması ve herhangi bir yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olması aranan şartlar arasında.

Özel Şartlar

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, ilanını yayınlandığı vakıf ilan sayfasında belirtilen öğrenim şartları ve YDS puan şartı aranan unvanlar için YDS Arapça alanından en az 60 puan almış olma şartları aranıyor. 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin dil bölümlerinden mezun olma şartları aranıyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen Mücahitler mahallesi 52060 nolu sokak No: 3 Şehitkamil/Gaziantep adresine yapacaklar. Tercüman ve mütercim alımı yapılacak.

sydv-tercuman-alimi.jpg

Başvurular için gerekli belgeler

Kimlik fotokopisi,

Diploma veya mezuniyet belgesi,

2 adet vesikalık fotoğraf,

Sağlık kurulu raporu,

Adli Sicil Kaydı,

İkametgah Belgesi,

Sürücü Belgesi,

Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,

Kısa özgeçmiş(CV),

Evli olanlar için evlilik cüzdanı fotokopisi istenmektedir.

SYDV ilanları anlık olarak sunuluyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum