Sütçü İmam Üniversite Hastanesi 104 Sağlık Personeli ve Memur Alacak

Sütçü İmam Üniversite Hastanesi 104 Sağlık Personeli ve Memur Alacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversite Hastanesi 104 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor. Bu alımda bir ilke imza atılarak hangi branş kaç TL maaş alacağı tablo halinde sunuldu. Adaylar kolay başvuru yapması için kılavuzu ilanda sunduk.

Sütçü İmam Üniversite Hastanesi 104 Kamu Personeli Alımı

Kahramanmaraş 4/B sözleşmeli personel alımı kapsamında yeni istihdamlar yapıyor. Kurum ilanına göre sağlık personeli alımı ve memur alımı yapılacak. Aynı ilan kılavuzunun içerisinde 2 sürekli işçi alımı ilanı bulunuyor.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Zamanı

Adaylar 18 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi internet sayfası www.ksu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen diğer belgeler ile ilanın nitelikler kısmında belirtilen şartları sağladığına dair belgelerle birlikte, Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ile süresi içinde yapılmayan başvurular, birden çok kadroya yapılan başvurular veya eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kamu Personel Alımı Branş Listesi

Destek personeli, tekniker, tekniker, mühendis, büro personeli, sağlık personeli, sağlık teknikeri ve hemşire alımı yapılacak.

Devlet Personel Alımı Genel Şartları

Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Erkek adayların askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak.

Adayların 2022 KPSSP94, KPSSP93, KPSSP3 puan türüne sahip olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmamak.

İlanın nitelikler kısmında belirtilen şartları sağlamak.

Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece birine başvurabileceklerdir. Birden çok kadroya başvurduğu tespit edilenlerin tüm başvuruları iptal edilecektir.

Sertifikasının ve eğitimin ilan tarihinden önce alınması zorunludur. Başvuru süresi içerisinde alınan sertifikalar ve eğitimin alınmış olması kabul edilmeyecektir.

Deneyimin mezuniyet tarihinden sonra olması şarttır. SGK Hizmet Dökümü
(Deneyim İstenilen Kadrolar İçin)

AÇIKLAMA: Cumhurbaşkanlığı, Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünce İhdas Edilen ve Her Bir Kadro İçin Belirtilen Brüt Ücrete; Seyyanen verilen 8.071.00-TL ayrıca eklenecektir. Ayrıca, Ocak 2024 Zammı yansıtılacaktır. Kahramanmaraş iş ilanları olarak sunuldu.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum