Son Dakika! Kamuya Yüksek Maaşla Personel Alımı Başladı

Son Dakika! Kamuya Yüksek Maaşla Personel Alımı Başladı

Cumhurbaşkanlığı tarafından kamu kurumlarına Resmi Gazete açıklanan karar göre kamu kurumlarına yüksek maaşla personel alımı başladı. Alım yapan kurumların listesi detaylar da verildi.

Kamuya Yüksek Maaşla Personel Alımı Başladı

Tarım ve Orman Bakanlığı, Selçuk Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Kıyı Emniyeti Müdürlüğü ve TOGG bünyesinde alımlar gerçekleşecektir. Başvurular 81 ilden alınacak olan ilanlara göre bazı alımlar da KPSS’siz alım yapılırken bazıların da ise KPSS’li alım yapılacaktır. En az ilkokul mezunlarından alım yapılacaktır.

Tarım ve Orman Bakanlığı İşçi Alımı Yapıyor

“Tarım ve Orman Bakanlığı 00007535129 İŞKUR iş ilan numarası ile eski hükümlü veya TMY Ankara ve 00007535163 İŞKUR ilan numarası ile engelli personel alımı Şanlıurfa ilinde yapılacaktır.” 3 beden işçisi kadrosun da alım yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Selçuk Üniversitesi 18 Sağlık Memuru Alımı Yapıyor

Selçuk Üniversite kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya “Hemşire pozisyonuna 3 kişi, Röntgen Teknisyeni pozisyonuna 2 kişi, Sağlık Teknikeri 2 kişi, Destek Personeli olarak 5 kişi, Tekniker olarak ise 6 kişi” kadroların da alım yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

2023-kamu-personeli-alimi.jpg

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İŞKUR’dan İşçi Alımı Yapıyor

Üniversite personeli alımı kadrosuna 18 personel, boyacı pozisyonuna 1 personel, şoför pozisyonuna ise 2 personel alımı kadroların da alım gerçekleşecektir. KPSS şartsız yapılacak olan alımlar içim 18 yaşını tamamlamamış olmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 52 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 52 kamu personeli alımı yapacaktır. Alımlar "Mühendis 1 Personel, Tekniker 2 Personel, İkinci Kaptan 4 Personel, İkinci Mühendis 4 Personel, Gemici 20 Personel ve Yağcı 21 Personel" alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

TOGG En Az Lise Mezunu Personel Alımı

TOGG kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Kadrolar ve detaylar açıklandı. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

2023 kamu personeli alımı, 2023 kamu ilanı, 2023 personel alımı, 2023 işçi alımı, son dakika Resmi Gazete ilanı, son dakika İŞKUR ilanı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.