Şekerbank 40 Bin TL Maaşla Banka Personel Alımı İlanları

Şekerbank 40 Bin TL Maaşla Banka Personel Alımı İlanları

Şekerbank farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere ortalama 40 bin TL maaş ile banka personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Alım yapılacak olan kadrolar ve detayları haberimizde verilmiştir. Başvuru ekranı açıldı.

Banka Personel Alımı İş İlanları

Şekerbank kendi bünyesinde istihdam etmek üzere ikamet şartı bulunmadan farklı illerde bulunan şubelerine çok sayıda personel ve işçi alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı olmadan yapılacak olan bu alımlar için gerekli olan kriterler ve değerlendirilme aşamasında istenilen şartlar belirlendi. Güncel olarak yayımlanmış banka iş ilanına dair detaylar haberimizde verilmiştir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartlar size sunuldu. Başvuru ekranı sayfa sonunda verdik.

Personel Alımı Başvuru Şartları ve Alım Yapılacak Kontenjan Listesi

Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcisi (İzmir): En az 2 yıl deneyim şartı aranmaktadır. Önlisans mezunlarından yapılacak olan bu alımlar için esnek çalışma saatlerine uygunluk göstermeniz ve alışan kabiliyetinizi yüksek olması beklenmektedir.

Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (İstanbul): Kobi bankacılığından 2 yıl mesleki deneyime sahip olan adaylardan yapılacak olan alım için önlisans mezunu olmanız gerekmektedir. Bölüm şartı aranmamaktadır.

Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (Bursa): Üniversitelerin lisans düzeyinde Ziraat Mühendisliği fakültesinden mezun olmuş olmanız ve takım çalışması içerisinde uyumlu ve düzenli çalışmanız beklenmektedir.

Ticari Bankası Müşteri Temsilcisi (Bursa / Beşevler): Önlisans düzeyinde bölüm şartı aranmaksızın eğitim sürecinizi tamamlamış olmanız ve 4 yıl ticari bankacılık iş kolunda portföy yönetmeni olarak deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir.

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (Çorum): Lisans düzeyinde iktisadi ve idari bilimler fakültesinden mezun olmuş, adaylardan yapılacak olan bu alım için 2 yıl deneyim şartı istenmektedir. Takım çalışmasına yatkınlık göstermenizde yine aranan şartlar arasındadır.

Ticari Kredi Tahsis Uzmanı: İşletme, İktisat, Maliye ve Ekonometri bölümlerinden mezun olmuş olan ve Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanan adaylardan yapılacak olan alımlar için raporlama, sunum ve yazılı ve sözlü iletişim becerilerinizin de gelişmiş olması gerekmektedir.

Bireysel Banka Müşteri Temsilcisi (Antalya): Önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alımlar için tecrübe şartı aranmamaktadır. Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması beklenmektedir.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Şekerbank ilanları banka personeli alımı başvuruları alınıyor. Söz konusu banka tarafından yayımlanmış olan ilanlara müracaatlar internet üzerinden alınmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden başvurularınızı çevrimiçi platform aracılığıyla tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Başvuru linki: https://www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/insan-kaynaklari/ise-alim

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.