Şekerbank 30 Bin TL Maaşla Banka Personeli Alacak

Şekerbank 30 Bin TL Maaşla Banka Personeli Alacak

Şekerbank tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre banka personeli alımı yapılacaktır. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı içi lise, ön lisans ve lisans mezunları için uygun kadrolara yer verilmiştir. Detaylar haberde...

Banka Personeli Alımı İş İlanları

Şekerbank kendi bünyesinde istihdam etmek üzere banka personeli alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından Türkiye genelinde yapılacak olan alım ilanı için birçok şube de istihdam sağlanacaktır. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS puan şartının aranmadığı açıklandı. Başvurularda ise yine ikamet şartı aranmayacak ve 81 vilayetten kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Personel Alımı Kadro ve Unvanları

Teknisyen alımı: Meslek lisesi veya 2 yıllık üniversitelerin teknik alanlarından mezun olan Microsoft ofis ve AutoCAD uygulamalarına hâkim olan adaylardan alım yapılacaktır. Adayların elektrik, mekanik ve inşaat konularında en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyumlu olarak çalışmanız istenecektir. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir.

İdari işler sorumlusu alımı: Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için analitik düşünebilen ve iletişim becerisi yüksek olan adaylardan alım yapılacaktır.

Satın alma, telekomünikasyon ve idari işler alanında en az 5 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir. Organizasyon yapma yeteneğinizin güçlü olması istenmektedir.

Kurumsal bankacılık müşteri temsilcisi alımı: Bankacılık alanında kariyer hedefi olan ve en az 2 yıl kurumsal bankacılık iş kolunda portföy yönetmiş olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için önlisans mezunu olmanız yeterlidir. Satış kabiliyetinin yüksek olması ve esnek çalışma saatlerine uygunluk göstermeniz gerekmektedir.

Kobi bankacılığı müşteri temsilcisi: En az önlisans mezunlarından alım yapılacaktır. Takım çalışmasına uygunluk göstermeniz beklenmektedir. Kobi bankacılığı iş kolunda 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir. Satış kabiliyetinin yüksek olması aranan şartlar arasındadır.

Banka Memuru Alımı İş İlanları Başvuru Şekli ve Süreci

Şekerbank tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak isteyen adaylar Google arama yerine “Şekerbank güncel iş ilanları” yazarak ilanlara ulaşabilir ve başvurularını elektronik olarak gerçekleştirebilirler.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.