Şeker Bankası Dijital Banka Görevlisi Alımı Öğrenciler Arasından Yapacak

Şeker Bankası Dijital Banka Görevlisi Alımı Öğrenciler Arasından Yapacak

Şeker Bankası, resmi internet sitesi üzerinden verdiği ilana göre üniversite öğrencilerine istihdam alanı açıyor. Kendi bünyesinde üniversite öğrencisi banka personeli alımı yapacak. Başvuru şartları açıklandı.

Şekerbank kendi bünyesinde istihdam etmek üzere banka personeli alımı için ilan verdi. Yayınlanan ilana göre işe alınacak personel üniversite 3. veya 4. Sınıf üniversite öğrencisi olacak. Gençlerin sahada deneyim sahibi olmasına öncülük eden Şekerbankası tarafından yılın belli günlerde gençler için istihdam alanı oluşturulmaya devam ediyor ve bu doğrultuda ilanlar yayınlanıyor. Şekerbank, öğrenci mezun olduktan sonra da çalışma hayatlarına güvenli adımlar atılmasına öncülük ediyor.

ekerbank-banka-gorevlisi-alimi.jpg

Şekerbank Banka Personeli Alımı Başvuru Şartları

Şekerbank bünyesinde yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar; üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisi olması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Kamu haklarında mahrum olmaması gerekmektedir. Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanması gerekmektedir. Erkek veya kadın adaylar başvuru bulunabilirler. Geleceğin emin adımlarla yön vermek isteyen adaylar başvuru yapabilirler. Okul ders programında bir veya iki gün müsaitlik durumu olması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Ziraat mühendisi bölümde öğrenci olmaları gerekmektedir. Görevini yapmasına engel sağlık probleminin olmaması gerekmektedir. Şekerbank bünyesinde daha önce görev almış ve herhangi bir sorun nedeniyle çıkarılmamış olması gerekmektedir.

ekerbank-memur-alimi.jpg

Şekerbank Banka Personeli Alımı Başvuru Süreci

Şekerbank bünyesinde geleceğine emin adımlar atmak isteyen Ziraat Mühendisi öğrencileri için başvurular başlamıştır. Başvurular Şekerbank resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Adaylar başvurularını sadece online olarak yapacak olup, banka üzerinden şahsen başvurular kabul edilmeyecektir. Öğrenci istihdamı, Şekerbank bünyesinde tüm illerde açılmıştır. Ziraat Mühendisi 3. veya 4. sınıf öğrencileri okudukları il fark etmeksizin başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.