Sahil Güvenlik Komutanlığı 31 Kamu Personeli Alımı Başvurular 1-5 Nisan

Sahil Güvenlik Komutanlığı 31 Kamu Personeli Alımı Başvurular 1-5 Nisan

Sahil Güvenlik Komutanlığı 31 kamu personeli alımı İŞKUR başvuruları 1-5 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılıyor. Kurum ilanına başvuracaklar en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 31 Kamu Personeli Alımı Başladı

Komutanlık yayınladığı ilana başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden 1-5 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacak. En az ilköğretim mezunu adaylar arasından yapılacak.

Kamu Kurumu İlanı

Sahil Güvenlik Komutanlığı bağlısı, Sahil Güvenlik Akdeniz Onarım Destek Komutanlığı (Akdeniz/MERSİN) işyerinde istihdam edilmek üzere, 4857 sayılı İş Kanunu ile Kamu Kurumu ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi uyarınca Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 31 (Otuz bir) sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kamu İşçi Alımı İlanları Branş Listesi

Armadör işçisi, ısıtma ve sıhhı tesisat, elektrikçi, elektronik teknisyeni, hidrolikçi, izolasyoncu, kaynakçı, mekaniker deniz motorları, tekne ustası, sac işçisi, soğutma ve iklimlendirme sistemleri teknisyeni ve tesviveci alımı yapılıyor.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Tarihi:

1- Başvurular 01-05 Nisan 2024 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Mersin İl Müdürlüğü ve İlçe Hizmet Merkezleri veya internet sitesi (www.iskur.gov.tr) aracılığıyla yapılacaktır.

2- Adaylar sürekli işçi alımı ilanında yer alan kadrolardan sadece birine başvuru yapabilecektir. Birden fazla ilana başvuru yapanlar ile İçişleri Bakanlığında ücretleri genel bütçeden ödenen bir iş yerinde çalışmakta olan işçilerden müracaat edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Genel Şartlar:

1- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun Hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

2- Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, 36 yaşından gün almamış olmak.

3- Adayların son başvuru tarihi itibariyle ilanda yer alan iş gücü taleplerinin karşılarında belirtilen okul bölümlerinin birinden mezun olması veya son başvuru tarihi itibarıyla ilanda belirtilen ustalık belgelerinin birine sahip olması ve belirtilen diğer özel şartları sağlaması gerekmektedir.

Ustalık belgesine hak kazanmasına rağmen, son başvuru tarihi itibarıyla belgesi düzenlenmemiş olanlar da başvuru yapabileceklerdir. Ancak, belge kontrollerinde adayların bu durumu ispatlayıcı belge ibraz etmeleri gerekmektedir.

Halihazırda Örgün Öğretime Devam Edenler Başvuruda Bulunamaz. Mersin iş ilanları olarak açıklandı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.