Sağlık Bakanlığı ve Kıyı Emniyeti 424 İşçi ve Personel Alımı Bitiyor

Sağlık Bakanlığı ve Kıyı Emniyeti 424 İşçi ve Personel Alımı Bitiyor

Sağlık Bakanlığı ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 424 işçi, memur ve kamu personeli alımı başvuruları 8 Aralık 2023 tarihi saat 23:59 kadar devam edecek. KPSS’siz kamu personeli alımı İŞKUR başvurusu nasıl yapılacağı ilanımızda…

Sağlık Bakanlığı ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 424 Kamu Personeli Alımı

Kurumların yayınladıkları 424 işçi, memur ve kamu personel alımı İŞKUR ilanları başvurularında sona gelindi. KPSS’siz personel alımı ilanında başvurular 8 Aralık 2023 tarihi saat 23:59 kadar elektronik olarak yapılabilir.

Sağlık Bakanlığı 419 Kamu İşçi Alımı

Bakanlık ilanları ile daimi işçi alımı başvuruları 8 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar alınacağını açıkladı. Kuruma başvuru yapacaklar TMY veya eski hükümlü olması talep ediliyor. Kurum başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacağı açıklandı. Alınacaklar temizlik görevlisi olarak çalışacak.

Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı

Adaylar, ilan metnine Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilecektir.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden 04/12/2023 - 08/12/2023 tarihleri arasında elektronik (online) kullanıcı girişi yapılarak alınacaktır.

Bakanlık ihtiyaç duyduğu hizmet türlerinde/mesleklerinde alımların il düzeyinde karşılanması yoluna gidilecektir. Başvurularda, kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Sağlık Bakanlığı ilan detayı için tıklayın.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Memur Alımı

İŞKUR ilanları ile kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü istihdamı paylaşıldı. İlanlara göre hangi adayların nasıl başvuru yapacağı detayları kılavuz halinde erişime açıldı.

Kurum İlan Detayları

Elektrik Zabiti alımı: Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) kapsamında başvuru yapılmadığından, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in Taleplerin Kurum tarafından karşılanma esasları başlıklı 10 uncu maddesinin 7 nci fıkrası kapsamında, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartı aranmaksızın ilan yayımlanmıştır.

Mühendis Alımı: ünvanında personel alımımız ile ilgili talebimiz il düzeyinde (Çanakkale) karşılanamadığından Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in Kurumdan İşçi Talebinde Bulunma başlıklı 6 ncı maddesinin 5 inci fıkrası kapsamında, ulusal düzeyde yayımlanmıştır. Kıyı Emniyeti ilan detayı için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.