Nisan 2023 Kamu Personeli Alımı İlanları! Kamu Personel Alım

Nisan 2023 Kamu Personeli Alımı İlanları! Kamu Personel Alım

Kamu Personeli Alımı ilanları anlık burada sunuluyor. Nisan 2023 kamu personel alımı 51 bin 19 işçi, memur ve personel alımı yapan kurum listeleri ile birlikte kılavuzları sunuldu.

Kamu Personeli Alımı İlanları Nisan 2023 Listesi

Kamu personel alımı için 51 bin 19 kadro kılavuzları yayınlandı. 8 kurum ve kuruluş tarafından yayınlanan memur alımı, kamu işçi alımı ve personel alımı ilanları sunuldu. Her ilanda farklı başvuru şekli, şartları ve tarihleri olduğu üzere inceleme yapmadan başvuru yapmayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kamu Personel Alımları

Kültür ve Turizm Bakanlığı 165 kamu personeli alımı yapacak. İlana göre adaylar başvurularını nasıl yapacağı paylaşıldı.31 Mart 2023 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir. İlan detayları için tıklayın.

Türk Telekom Personel Alımları

Türk Telekom Ankara ve İstanbul şehirlerinde çalıştırmak üzere personel alımı başvuru ekranı açtı. Adaylar başvurularını 10 Nisans2023 tarihi ile sona ermiş olacak. Türkiye’nin her şehrinden bu alıma başvuru kabul ediliyor. Haber detay ve başvuru linki için tıklayın.

kamu-memur-alimi.jpeg

Sunexpress Personel Alımları

Sunexpress kabin memuru alımı için ilana çıktı. En az lise mezunu adaylar arasından bay ve bayan hostes alımı gerçekleşecektir. 180 kabin memuru alımı başvuru koşulları ile birlikte detayları sunuldu.

Tüm detaylara ulaşmak için tıklayın.

Dışişleri Bakanlığı Memur Alımları

Dışişleri Bakanlığı 9 sekreter alımı yapacak. En az lise mezunu adaylar arasında alım gerçekleşecek. 27 Mart 2023 tarihi bitimine kadar işlem kabul edilecek. Tüm ayrıntılar için tıklayın.

TÜRKSAT Personel Alımı İlanları

TÜRKSAT kamu personel alım yapacağını ilan etti. Kurum başta bilişim sektöründen iş ilanları yayınlıyor. Hangi alanda ve ne gibi şartlar olduğu detayları haberimizde verildi. Tüm detaylar için tıklayın.

Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Alımları

Sağlık Bakanlığı 31.600 kamu işçi alımı için ilana çıktı. Kurum ilanında kılavuzu inceleme yöntemi sunuldu. Kılavuz ve kadro dağılımları için adaylar kılavuzu incelemesi gerekiyor. Tüm detaylara ulaşmak için tıklayın.

Adalet Bakanlığı Kamu Personel Alımları

Adalet Bakanlığı, 18.305 kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık tarafından yapılan son duyuruya göre, ilan hakkında son dakika açıklaması Bakan tarafından bizzat açıklandı. İşte Bakanlık ilanlarına ilişkin açıklama detayları için tıklayın.

Resmi Gazete İlanları

Kamu personel alımı Nisan ayı ilanları

Güncel ilan

Bakanlık ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.