MSB ve Belediyeler 2174 Devlet Personeli Alımı

MSB ve Belediyeler 2174 Devlet Personeli Alımı

Kamu kurumları bünyesindeki eksiklikleri tamamlamak üzere devlet personeli alımı ilanları yayınladı. MSB ve Belediyeler Yapılacak olan personel alımları için en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği açıklandı.

3 farklı devlet kurumları bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere devlet personeli alımı yapılıyor. İlana göre İstanbul Metro, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Milli Savunma Bakanlığı 2174 devlet personeli alımı yapacak.

İstanbul Metro tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre en az lise mezunu 142 adet KPSS şartsız memur alımı yapılacak 30 demir yolu teknisyeni 30 elektrik teknikeri 30 elektronik teknik geriye girme engelli personel 30 mekanik teknikleri ve 2 ticari ürün satış pazarlama yetkisi alımı ile beraber toplamda 142 memur alımı yapılacak.

İstanbul Metro memur alımı başvuruları 5 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Memur alımı başvuruları İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere İŞKUR Resmi internet sayfası üzerinden 10.650 TL maaşla 32 adet devlet personeli alımı yapıyor. İlana göre bir dozer operatörü 2 kazıma ve yükleme operatörü, 2 silindir operatörü, 3 aşçı yardımcısı, 1 aşçı ve 3 temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Antalya personel alımı için başvurular 26 Kasım 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Milli Savunma Bakanlığı resmi gazete üzerinden 18 ile 1000 Kamu işçi alımı duyurusunda bulundu. İlana göre bakanlık Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Niğde, Sivas, Tekirdağ illerine kamu işçi alımı yapacak. Başvuruda bulunacak adayların 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular 25 Kasım 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

İstanbul Metro Memur Alımı İçin Tıklayınız.

Antalya Belediyesi Devlet Personeli Alımı İçin Tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı Kamu İşçi Alımı İçin Tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.