İstanbul Metro Lise 142 KPSS’siz Memur Alımı Yapacak

İstanbul Metro Lise 142 KPSS’siz Memur Alımı Yapacak

İstanbul Metro tarafından yayınlanan ilana göre 142 kpss’siz kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre engelli personel kadrosun da da kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. 142 kpss’siz memur alımı detaylarda!

İstanbul Metro A.Ş. İŞKUR üzerinden iş ilanı yayımladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre; 30 demiryolu teknisyeni, 30 elektrik teknikeri, 30 elektronik teknikeri, 20 engelli personel, 30 mekanik teknikeri ve 2 ticari ürün satış pazarlama yetkilisi alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve nasıl başvuru yapacağınızı sizler için haberimiz de anlattık.

Teknisyen-Tekniker İŞKUR Alımı Duyuru

30 demiryolu teknisyen alımı: İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 30 demiryolu teknisyeni kadrosun da alım yapılacaktır. İlana göre 3 yıl deneyim sahibi olan adaylar ilana başvuru yapabileceklerdir. En az lise veya alanın da meslek lisesi mezunu olmak gerekmektedir. Tercihen yeterlilik ve kaynakçı sertifikasına sahip olunması gerekmektedir.30 yaşını tamamlamamış ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olunması gerekmektedir. Gece çalışmasına uygunluk gösterebilecek olan adayların tercihen askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. İşe alınacak personel daimi kadro da işe alınacaktır.

30 elektrik tekniker alımı: Daimi kadro da alım yapılacak kamu personellerden kendi mesleğin de 5 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. Meslek ve teknik liselerin elektik-elektronik liselerinden mezun olunması gerekmektedir .Raylı sistem araç projelerin de iki yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

30 elektronik teknisyen: İşe alınacak personeller İŞKUR’dan işe alınacaktır. Aday kendi mesleğinde en az 5 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. Mesleki ve teknik eğitim liselerinin elektik elektronik teknolojisi alanında mezun olmaları gerekmektedir.

20 engelli personel alımı: En az lise mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. Etkin olarak MS Office programlarını kullanıyor olmak gereklidir. En az %40 engele sahip olunması gerekmektedir.

30 mekanik teknisyen alımı: Başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Adayların önceden atölye ve fabrika da çalışmış olması gerekmektedir. Kendi mesleğin de 2 yıl deneyimli ve 35 yaşını aşmamış olmak gereklidir.

2 ticari ürün satış pazarlama alımı: İŞKUR üzerinden işçi alımı yapılacaktır. Satış pazarlama uzmanı alımın da en az önlisans mezunu Office programlarına hakim, İngilizce dilini bilen, aktif olarak araç kullanabilen adaylar alınacaktır.

142 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Kamu kurumu tarafından İŞKUR kurum dışı ilanları tarafından yayınlanan ilana uygunluk sağlayan personellerin başvuruları 21 Kasım 2022 tarihin de başlamıştır. Başvuru yapmak isteyen personel adayları başvurularını 15 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Memur adayları başvurularını İŞKUR üzerinden elektronik ortam da yapacaklardır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.