Millî İstihbarat Teşkilâtı 7 Branşta Sağlık Personeli Alımı Kariyer

Millî İstihbarat Teşkilâtı 7 Branşta Sağlık Personeli Alımı Kariyer

Millî İstihbarat Teşkilâtı (MİT), kariyer resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu yeni ilanlara göre 7 farklı branşta sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı. KPSS puan şartı olmadan alım yapılacağı bilgisi de kurum tarafından paylaşılmıştır.

Sağlık Personeli Alımı İş İlanları

Millî İstihbarat Teşkilâtı (MİT), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 7 farklı branşta sağlık personeli alımı yapacaktır. Alımlar, fizyoterapist, diyetisyen, biyolog, laboratuvar teknikeri, yoğun bakım hemşiresi, çocuk hemşiresi ve GETAT hemşiresi kadrolarında gerçekleşecektir. KPSS puan şartı aranmadan atamalar gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detayları sunulmuştur.

Personel Alımı İş İlanları Koşulları

Fizyoterapist Alımı: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans mezunlarından alım yapılacaktır. Yüksek yoğunluklu lazer, Radyofrekans tedavisi (TECAR) cihazlarını kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Diyetisyen Alımı: Fonksiyonel tıp alanında eğitim almış, Beslenme ve Diyetetik lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Biyolog Alımı: Üniversitelerin lisans seviyesinde Biyoloji veya Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Laboratuvar Teknikeri Alımı: Meslek Yüksek Okullarından Tıbbi Laboratuvar Teknikeri mezunu olmanız istenmektedir.

Yoğun Bakım Hemşiresi Alımı: Yoğun Bakım alanında en az 2 yıl deneyimli olan ve lisans hemşirelik mezunlarından alım yapılacaktır.

Çocuk Hemşiresi Alımı: Çocuk acil servis veya çocuk yoğun bakım alanında minimum 3 yıl deneyimli olan ve lisans hemşirelik mezunu olmanız gerekmektedir.

GETAT Hemşiresi Alımı: en az 2 yıl Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) alanında tecrübeli olan 4 yıllık lisans hemşirelik fakültelerinden alım yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Süreci ve Şekli

Söz konusu kurum tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar online olarak başlamıştır. Yukarıda verilmiş olan şartları sağlayan adaylar başvuru formunu doldurmak için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilir. Başvurular olumlu değerlendirilen adaylar ise e - posta veya cep telefonu ile kurum tarafından bilgilendirileceklerdir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.