MEB Güvenli Okullaşma Kamu Personeli Alımı! MEB Memur Alımı

MEB Güvenli Okullaşma Kamu Personeli Alımı! MEB Memur Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesi kapsamında kamu personeli alımı yapılacak. MEB memur alımı başvuruları başladı. Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak.

MEB Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesi kapsamını hayata geçiriyor. MEB memur alımı kapsamında başvuru işlemleri başladı. Satınalma ve sözleşme yönetimi danışman alımı branşında yerleşim yapılacak.

Danışman Alımı Genel Şartları

Danışmanının aşağıdaki asgari nitelikleri haiz olması gerekmektedir:

Üniversitelerin lisans ve/veya yüksek lisans programlarından mezun olmak.

Tercihen Kamu İhale Kanunu veya Uluslararası Finans Kuruluşlarının satın alma süreçlerinde deneyim sahibi olmak. Büro otomasyon araçlarını ve Microsoft Office Programlarını (Excel, Word, Powerpoint vs.) kullanabilmek.

İşin gerektirdiği yeterlilikte İngilizce bilgisine sahip olmak.

İşin Kapsamı

Satın alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı, İdarenin ilgili birimleriyle eşgüdümlü olarak ve ilgili alanda kurumsal kapasitenin geliştirilmesine yardımcı olacak şekilde YEĞİTEK İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Satınalma Koordinatörlüğünün personeliyle ve YEĞİTEK danışmanlarıyla yakın iş birliği içinde görev ve sorumlulukları yerine getirecektir.

Proje kapsamındaki satın alma faaliyetlerini Kredi Anlaşmasında belirtilen satın alma usulleri ile uyumlu olarak gerçekleştirmek, ilgili mevzuat değişikliklerini takip etmek ve bu değişikliklerin uyarlanmasını ve uygulanmasını sağlamak;

Satın alma süreçlerine ilişkin geliştirmelerle ilgili bilgilendirme dokümanları hazırlamak ve hazırlanan belgeleri ilgililere iletmek;

Satın alma planında tanımlanan mal, danışmanlık dışı hizmetler ile danışmanlık hizmetlerinin İş Tanımlarının ve teknik şartnamelerinin hazırlanmasında İdarenin ilgili personeline destek sağlamak ve bunların İhale Dokümanlarının/İlgi Bildirim.

Taleplerinin diğer kısımları ile tutarlılığını kontrol etmek ve değişiklik önerilerinde bulunması gerekiyor.

Başvuru için aşağıda verilen linki kopyalayıp yeni sayfada açınız.

http://yegitek.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2023_01/03101542_3_3_1_SatYnalma_ve_SozleYme_Yonetimi_DanYYmanY_Kurum_Web_Uzun_IYsY_IYlanY_Metni_1.pdf

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum