KPSS Puanı Olanlar HMB 70 Memur Alacak

KPSS Puanı Olanlar HMB 70 Memur Alacak

KPSS puanı olanlar dikkat. Hazne ve maliye Bakanlığı tarafından 70 memur alımı yapılacak. 70 kamu personeli alacak. KPSS puanı olanlar için HMB personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İş ilanları için hemen haberimizi okuyabilirsiniz.

İş ilanları kapsamında hazine ve maliye Bakanlığı KPSS puanı olanlar için müjdeyi vermiştir. Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan HMB 70 kontenjanda memur alacak nokta memur alımı iş ilanları detaylarını haberimize ulaşabilirsiniz. İşte tüm detayları.

Mezuniyet Şartları

Ziraat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Orman Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Kontrol ve Sistem Mühendisliği İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Meteoroloji Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Harita ve Kadastro Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun olan kişiler arasından personel alınacak.

Personel Alımı Başvuru Şartları

75 kamu personeli alımı aranan şartları 18 yaşında tamamlamış olma, 45 yaşını doldurmamış olma, mühendis kadro unvanında çalışmak üzere en az 8 yıl deneyimli olma, adli sicil kaydının kurum tarafından yapılan bir araştırma ile temiz olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor, kamusal haklarından mahrem olmaması gerekiyor bir gün affa uğramış dahi olsa belirli suçlardan dolayı mahkum olmamış olması gerekiyor, erkek adaylarının askerlik görevini yapmış olmaları şartları ile devlet personeli alımı yapılacaktır.

Devlet Personeli Alımı Şartları Neler?

Adaylar aşağıda yer alan başvuru ekranı linki üzerinde belirtilen tarihler arasında başvurularını yapabilecektir.

Başvuru ekranı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum