KPSS 55 puanla Belediye memur alımı yapacak

KPSS 55 puanla Belediye memur alımı yapacak

KPSS 55 puanla memur alımı yapılacak. Kozaklı Belediye başkanlığı bünyesinde çalışmak üzere Türkiye genelinden yapılacak muhasebeci, şoför ve memur alımı başvuruları 20/04/2021 tarihinde başlayacak. Peki 3 ayrı unvan ilanı için başvuru şartları nedir?

MEMUR ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Nevşehir ili Kozaklı ilçesi Belediye Başkanlığı muhasebeci, şoför ve memur alım ilanı başvurusu için adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerliğini yapmış olması, herhangi bir suçtan dolayı 1 yıl ve üzerinde bir ceza almamış olması nitelikleri aranmaktadır. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecektir. Her adayın yalnızca bir unvan için başvuruda bulunabileceğini de belirtelim.

devlet-memuru-alimi.jpg

Muhasebe unvanına başvuran adayların muhasebe önlisans bölümünden mezun olması, bilgisayar sertifikasının bulunması, KPSS puanının en az 55 olması ve en az B sınıfı sürücü belgesinin olması nitelikleri aranmaktadır.

muhasebeci-alimi-belediye-ilani.jpg

Memur unvanına başvuran adayların lise veya dengi kurumlardan mezun olması, KPSS puanının en az 55 olması ve en az B sınıfı sürücü belgesinin olması nitelikleri aranmaktadır.

Şoför unvanına başvuran adayların lise veya dengi kurumlardan mezun olması, KPSS puanının en az 70 olması ve en az C sınıfı sürücü belgesinin olması nitelikleri aranmaktadır.

muhasebeci-alimi-belediye-ilani.jpg

BAŞVURUYA İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLER

Bu niteliklere sahip kişilerin 20/04/2021 tarihinden 22/04/2021 tarihine kadar başvurularını Belediye resmi internet adresinden alınacak başvuru formunu doldurarak nüfus cüzdanı ve fotokopisi, mezuniyet belgesi, KPSS çıktısı, askerlik durum belgesi, görevi yapmaya engeli olmadığına dair beyanı, 2 adet biyometrik fotoğraf, sürücü belgelerinin aslı ve fotokopisi ile hangi unvana başvuruda bulunacaklarına dair dilekçelerini Kozaklı Belediye Başkanlığı yazı işleri müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

belediye-ilani-memur-alimi.jpg

Başvuru sonucunda duyurulan 3 adet personel alımının 5 katı oranında mülakata hak kazanan aday listesi 30/04/2021 tarihinde belediye resmi internet adresinden ve belediye ilan panosundan yayınlanacaktır. Mülakata hak kazanan adaylar ise 06/05/2021 tarihi saat 10.00’da yapılacak olan sözlü mülakata alınacaktır. Daha sonra mülakatı da geçerek atanmaya hak kazanan kişilerin de belediye internet sitesinden duyurulacağı ancak kazanan asil ve yedek adaylara ilişkin başkaca tebligat yapılmayacağı ilanda belirtilmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.