Kıyı Emniyeti 33 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR İş İlanları 7-11 Şubat

Kıyı Emniyeti 33 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR İş İlanları 7-11 Şubat

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 33 sürekli işçi alımı iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Kurum başvuruları İŞKUR üzerinden 7-11 Şubat 2022 tarihleri arasında elektronik olarak yapıyor. Ülke genelinden başvuru alacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 33 sürekli işçi alımı İŞKUR duyurusu yayınladı.

Kıyı Emniyeti İŞKUR iş ilanları yayınlayarak başvuruları almaya başladı. Adaylar başvurularını İŞKUR ilanları üzerinden 7-11 Şubat 2022 tarihleri arasında yapacak. Ülke genelinden adaylar bu ilana başvuru yapabilecektir.

Kamu Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Adaylar İŞKUR sistemine giriş yaparak kurum kısmına kıyı emniyeti yazarak ara tuşuna basacak. Açılan kurum ilanlarının içerisinde yazan her ilan başvuru şartları ayrı olduğu üzere inceledikten sonra şartları tutuyorsa ilanın en alt bölümünde bulunan başvuru butonu ile sonuçlandıracaktır.

Büro memur alımı ilanını sizlere sunduk. Diğer tüm ilanları için yukarıda yazdığımız adımları izleyerek yapabilirsiniz.

10 kişilik büro memuru alımı başvuru şartları şöyle; Meslek yüksekokulu deniz ulaştırma işletme bölümü, deniz ve liman işletmeciliği, denizcilik, deniz işletmeciliği ve yönetimi, güverte, gemi inşaatı, gemi makineleri işletmeciliği, makine ve yat işletmeciliği, yat kaptanlığı, gemi makineleri işletme bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.

Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek.

MS Office programlarını bilmek.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

Başvuran adaylardan, işe girmeye hak kazanan adaylar hakkında yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumlu gelmesi halinde işbaşı yaptırılacaktır.

Bu kapsamda işe girmeye hak kazanan adaylar Çanakkale ilinde istihdam edilecektir.

Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılır.

Alım süreci ile ilgili tüm duyurular; Kuruluş web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar başvurularında sundukları belgelerin doğruluğundan sorumludurlar. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin başvuruları/sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Hiçbir hak talep edilemez ve haklarında Türk Ceza Kanunun ilgili hükümleri uygulanmak üzere kuruluşun hakları saklıdır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.