Kamuya KPSS’siz 4144 İşçi, Memur ve Personel Alımı İŞKUR’da Başladı

Kamuya KPSS’siz 4144 İşçi, Memur ve Personel Alımı İŞKUR’da Başladı

Kamu kurumları yayınladıkları ilanlarda 4144 işçi, memur ve personel alımı İŞKUR’da başladı. 3 kurum ilanlarına başvuracaklarda KPSS şartı aranmıyor. En az ilkokul mezunu KPSS’siz memur alımı ilanları başvuru bilgileri haberimizde…

Kamu KPSS’siz 4144 işçi, Memur ve Personel Alımı İlanları!

İŞKUR iş ilanları kapsamında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Belediyeler, Valilikler ve Kaymakamlıklar memur alımı gerçekleştiriyor. En az ilkokul mezunu olan adayların başvurusu alınacak.

DSİ Personel Alımı İş İlanları

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 13.Bölge Müdürlüğü 2 branşta kamu işçi alımı yapıyor. İŞKUR iş ilanları kapsamında başvuruları elektronik olarak yapılıyor. DSİ işçi alımı başvuru bilgileri erişime açıldı.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde (ADNKS) kayıtlı olan yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde yerleşim yeri adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İlan detayları için tıklayın.

İŞKUR 4025 Kamu İşçi Alımı ve Personel Alımı İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden Elazığ, Diyarbakır, İstanbul, Mardin, İzmir, Manisa ve Karaman şehirlerine istihdam sağlanıyor. Valilik ve Kaymakamlıklar ilanlara çıkarak başvuruları kabul ediyor. Adaylar en az ilkokul mezunu olması isteniyor. Toplum Yararına Programlar kapsamında yayınlanan yeni iş ilanlarına başvuru kabul edilecek. İŞKUR TYP ilanları kapsamında başvurular kabul edilecek.

İŞKUR TYP İşçi Alımı İlanları: Elazığ, Diyarbakır, İstanbul, Mardin, İzmir, Manisa ve Karaman şehirleri Valilik ile Kaymakamlıklar bu ilanlara başvuru alacak. İlan detayları için tıklayın.

Rüstemgedik Belediyesi Kamu İşçi Alımı

İŞKUR ilanları kapsamında yeni Belediye personel alımı yapılacağı açıklandı. Kurum tarafından sunulan ilana başvurular 00008122841 numarası ile başvuru alacak. Başvuruları 8 Mart 2024 tarihinde sona erecek.

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır. İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum