Rüstemgedik Belediyesi Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanları

Rüstemgedik Belediyesi Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanları

İŞKUR ilanları kapsamında Rüstemgedik Belediye Başkanlığı kamu işçi alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu adaylar nasıl başvuru yapacağı bilgileri paylaşıldı. Adaylarda aranan tüm şartları neler olduğu sunuldu.

Rüstemgedik Belediyesi Kamu İşçi Alımı

İŞKUR ilanları kapsamında yeni Belediye personel alımı yapılacağı açıklandı. Kurum tarafından sunulan ilana başvurular 00008122841 numarası ile başvuru alacak. Başvuruları 8 Mart 2024 tarihinde sona erecek.

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.

En az 6 (Ay ) Süreyle Resmi Kurumlarda Çöp Toplama ve Temizlik İşlerini yaptığını belgelendirmek.

Hijyen Belgesine Sahip Olmak.

Rüstemgedik Belediye Başkanlığında istihdam edilecektir.

İlan işlemleri ile ilgili duyurular rustemgedik.bel.tr adresinden duyurulacak olup; ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca kişilere tebligat yapılmayacaktır. Muş iş ilanları olarak açıklandı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.