Kamu ve Bakanlık 28017 Devlet Personeli ve Personel Alıyor

Kamu ve Bakanlık 28017 Devlet Personeli ve Personel Alıyor

Bakanlık ve kamu personel alımı yapıyor. 2 farklı kamu kurumu bünyelerinde istihdam edilmek üzere 28 bin 17 personel alımı duyurularında bulundu. Sağlık personeli ve devlet personeli alımında bulunulacak.

2 farklı kamu kurumu bünyelerinde istihdam edilmek üzere 28 bin 17 personel alımı duyurularında bulundu. İlana göre Sağlık Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı bünyelerinde istihdam edilmek üzere sağlık personeli personel ve memur alımı yapıyor.

Sağlık Bakanlığı 27 Bin Sağlık Personeli Ve Memur Alımı

Resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan ilana göre Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 27 bin sağlık personeli ve memur alımı yapıyor. Memur personel ve işçi alımı yapılıyor. İlana göre Hemşire, Uzman Tabip, Tabip, Sağlık Memuru, Diş Tabibi, Diyetisyen, Psikolog ve Sağlık Teknikeri unvanlarında personel alımı yapılacak.

Sağlık bakanlığı 1 diş tabibi, 1 diyetisyen, 147 ebe, 3 hemşire, 1 psikolog, 38 sağlık memuru, 1 sağlık teknikeri, 7144 tabip ve 19694 uzman tabip alımı ile beraber toplam 27 bin personel alımı yapılacak.

Sağlık Bakanlığı 27 Bin Sağlık Personeli Ve Memur Alımı İçin Tıklayınız

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 1017 Sürekli İşçi Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1017 sürekli işçi alımı yapacak. İlana göre bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere 767 normal, 144 engelli ve 106 eski hükümlü personel alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 1017 Sürekli İşçi Alımı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum