Kamu Üniversite Konukevi 12 Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Kamu Üniversite Konukevi 12 Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Konukevi ilanlarına göre Üniversite 12 kamu personel alımı yapacağını ilan etti. 4/B sözleşmeli olarak alım yapılacak. Başvuru yapacaklar şartları neler? Konukevi personel alımı iş ilanları nasıl yapılır?

Üniversite Konukevi Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Açıklanan 12 kadroya alım 11 kişi temizlik personeli ve 1 kişi sıhhi tesisatçı olarak ilan edilmiştir. Şırnak Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 personel alımı yapıyor.

12 Personel Alımı İçin Başvuru Şartları;

Temizlik görevlisi alımı başvuru şartları; Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak. Temizlik görevinin devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 2020 KPSSP94 puanı en az 60 olmak. Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak.

Teknisyen alımı başvuru koşulları; Ortaöğretim kurumlarının tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı ve dallarından mezun olmak. 2020 KPSS94 puanı en az 60 olmak.

Görevini yapmasına engel bir durumu bulunmamak.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikle ilişiği bulunmaması, askerlikten muaf olması veya askerlik çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı veya yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak.

12 Personel Alımı İçin Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

Başvurular 13 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 27 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular sirnak.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.