Kamu Personeli Alımı İlanları 43 Bin Kadro Başvuruları Başladı

Kamu Personeli Alımı İlanları 43 Bin Kadro Başvuruları Başladı

Kamu personeli alımı ilanları bekleyenler 43 bin kadro başvuruları başladı. Her düzeyde öğrenim durumları üzerinden başvuru kabul edilecek. Sürekli işçi alımı, memur alımı ve devlet personeli alımı nasıl olunacağı kılavuzları sunuldu.

Kamu Personeli Alımı İlanları 43 Bin Kadro Başvuruları Başladı!

Memur alımı, sürekli işçi alımı ve devlet personeli alımı ilanları bekleyenler bu alımları kaçırmayın. Adaylar aşağıda verdiğimiz kılavuzları inceleyerek başvuru yapması gerekiyor. Öğrenim durumları ve diğer şartları dikkatli incelemeniz gerekiyor.

Aile Bakanlığı 8000 Kamu Personel Alımı Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8000 sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı. İlana göre adaylar başvurularını 11 Mart 2024 tarihi bitimine kadar internet ortamında yapacak.

Memur Alımı Açıklaması

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” kapsamında KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Özel Nitelikler tablosunda belirtilen ünvan ve sayıda toplam 8.000 sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirme yapılacaktır.

İlan detayları için tıklayın.

Sağlık Bakanlığı 27000 Devlet Personeli Alımı

Merkezi Atama KPSS 2024/5 tercih kılavuzu yayınlandı. Kılavuza göre lise 3.390 önlisans 6.850 ve lisans 16.760 kadroları verildi. Sağlık bakanlığı memur atama şekli ve şartları adayların erişimine açıldı.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ile 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 45/A maddesi kapsamında 27.000 sözleşmeli personel Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile alınacaktır.

İlan detayları için tıklayın.

Sağlık Bakanlığı 8000 Sürekli işçi alımı İŞKUR Başvuruları Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu iş ilanları kapsamında başvuruları 27 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Kurum koruma ve güvenlik görevlisi, oto bakım onarımcısı, bilgisayar bakım ve onarımcısı, inşaat boyacısı, sıhhi tesisat, klinik destek elemanı, elektrikçi, marangoz, oto elektrikçisi ve temizlik görevlisi alımı olarak bu branşlarda yapılacak.

İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum