Kamu Personel Alımı! Bakanlık Ve Kurumlar Şubat Ayı 20.350 Personel Alacak

Kamu Personel Alımı! Bakanlık Ve Kurumlar Şubat Ayı 20.350 Personel Alacak

Şubat ayı kamu personel alımı başvuruları devam ediyor. Birçok Bakanlık ve Kurumlar şubat ayı içerisinde 20.350 personel alacak. Başvurular için en az ilkokul şartı yer almaktadır. Ayrıca bazı ilanlarda KPSS şartsız yapılacak.

Bakanlık ve Kurumlar 20.350 kamu personel alımı yapıyor. Şubat ayına girilmesi ile birlikte birçok kamu kurumları personel arayışına çıktı. Son gelen ilanların ardından Tarım ve Orman Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Kızılay ve Türk Telekom gibi kurumlar kadrolarına en az ilkokul mezunu personel alacak.

Tarım Ve Orman Bakanlığı 10 Bin Devlet Memur Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından müjde geldi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi tarafından gelen duyuruya göre yeni kurulacak olan OSB bünyesine farklı kadrolarda 10 Bin devlet memur alımı yapılacak.

Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı gibi kadrolarda alımlar yapılacak.

Devlet Memur Alımı İçin Tıklayın.

Adalet Bakanlığı 10 Bin Devlet Personel Alımı

Adalet Bakanlığı birimine bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kadrolarına 10 bin devlet personel alımı yapılacak. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından yapılan duyuruya göre zabıt katibi, gardiyan ve infaz koruma memuru kadrolarına 10 bin alım gerçekleştirilecek. En az lise mezunu adaylardan başvurular alınacak.

Devlet Personel Alımı İçin Tıklayın.

Kızılay KPSS Şartsız 250 Kamu Personel Alımı

Kızılay şubat ayı itibari ile 12 farklı ilana çıktı. Kızılay tarafından kadrolara KPSS şartsız ve en az ilkokul mezunu 250 kamu personel alımı yapılacak. Kadrolar belli oldu.

İnsan Kaynakları Uzmanı, Depo Uzmanı, Kalite Kontrol Formeni, Kalite Kontrol Ustası, Satın Alma Uzmanı, Yaşlı Bakım Teknikeri, Personel, İnsan Kaynakları İş Ortağı Personeli, Biyomedikal Uzmanı, Temizlik Personeli, Tasarım Proje Uygulama Yöneticisi, Dikim/Yapıştırma Ustası, Muhasebe Uzmanı, Serigrafi Ustası, Dikim Yapıştırma Ve Kesim Ustası Yardımcısı gibi kadrolara alımlar yapılacak.

Kamu Personel Alımı İçin Tıklayın.

Türk Telekom 100 Sürekli İşçi Alımı

Türk Telekom güncel sürekli işçi alımı başvuruları an itibari ile başlamış durumda. 15 Şubata kadar sürecek olan sürekli işçi alımı başvuruları için acele edin. Başvurulara en az lise mezunu adaylarda yapabilecek.

Sürekli İşçi Alımı İçin Tıklayın.

Sizlerde güncel ilanlardan haberdar olmak istiyorsanız mobil uygulamamızı indirerek takipte kalabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.