Kamu Kurumu ve Belediye Güvenlik Görevlisi Ve Personel Alımı

Kamu Kurumu ve Belediye Güvenlik Görevlisi Ve Personel Alımı

Kamu kurumu ve belediye bünyelerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacaklarını duyurdu. İlana göre güvenlik görevlisi ve personel alımı yapılacak. Kamu kurumları sözleşmeli kamu personeli istihdamı yapıyor.

Kurumlar kamu personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre kamu kurumu ve belediye bünyelerinde istihdam edilmek üzere kamu personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapacak. İlana göre Gaziantep Nizip Belediyesi, Kocaeli ili Darıca Kent İnşaat A.Ş. ve sakara büyükşehir belediyesi personel alımı yapıyor.

Kocaeli İli Darıca Kent İnşaat A.Ş. Kurum Güvenlik Görevlisi Ve Garson Alımı;

Kocaeli ili Darıca Kent İnşaat A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartı olmadan personel alımı yapıyor. İlana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 garson ve 1 güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Kocaeli ili Darıca Kent İnşaat A.Ş. Kurum Güvenlik Görevlisi Ve Garson Alımı İçin Tıklayınız

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 10 Satış Elemanı Alım

Sakarya büyükşehir belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel satış elemanı alımı yapıyor. İlana göre 10 adet satış alımı yapacak. Adayların her koşulda çalışmaya engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 10 Satış Elemanı Alım İçin Tıklayınız

Gaziantep Nizip Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Gaziantep Nizip belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere zabıta memuru alımı yapıyor. Yayımlanan ilana göre belediye 8 adet zabıta memuru alımı için adayların en geç 12 ağustos 2022 tarihinde kadar başvuru yapmış olmaları gerekmektedir.

Gaziantep Nizip Belediyesi Zabıta Memuru Alımı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.