Kamu Kurumları 775 Devlet Personeli Alımları Yayınlandı! 8 Bin 250 TL Maaş

Kamu Kurumları 775 Devlet Personeli Alımları Yayınlandı! 8 Bin 250 TL Maaş

Devlet daireleri iş ilanları yayınlandı. Kamu kurumları tarafından 775 devlet personeli alımları yapılacağı belirtildi.8 Bin 250 TL maaş ile çalışacak personel alımı iş ilanları yayınlandı. Personel alımı iş başvurusu yapacaklar için hangi kurumlar alım y

Kamu kurumları kapsamında yüksek maaş ile çalışmak isteyenler için devlet personeli alımları ilanları yayınlandı. 775 kamu personeli alımı iş başvurusu yapacaklar için aylık ortalama gelir olarak 8 Bin 250 TL maaş verileceği belirtildi.

Personel alımı için ilan yayınlayan Ticaret Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı son olarak Tekirdağ Su Kanalizasyon kurumu alımı ile birlikte toplam bu 3 kuruma 775 personel alımı yapacaktır.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 memur alımı yapacağını duyurdu. 27 Ekim 2022 tarihinden itibaren başvuruların başlayacağını belirten kamu kurumu en geç başvuruların ise 2 Kasım tarihinde sona ereceğini belirtti.

Hazine ve Maliye Bakanlığı memur alımı başvurusu yapacak adaylar için alımların kamu personeli niteliğinde olacağı belirtilmiştir. Maliye Bakanlığı ilanı için tıklayınız.

Su ve Kanalizasyon Personel Alımı

Üstyapı Beden işçisi, tır şoförü, Greyder Operatörü, Makine Teknikeri, Çevre Teknikeri, Teknisyen ve Çevre Mühendisi, Ekskavatör Operatörü, İş Makinası Tamircisi, Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni, Su ve kanal Beden İşçisi, Beko Loder (Kazıcı yükleyici), Ağır vasıta şoförü, Sayaç okuma personeli, Kaynakçı alımı ile beraber dağılım yapılmıştır.

Personel alımı iş ilan başvurusu için tıklayınız.

Ticaret Bakanlığı 175 Kamu Personeli Alımı

Ticaret Bakanlığı tarafından 175 kamu personeli alımı için ilanlar yayınlandı. 8. Ve 9. Derece memur alımı yapacağını duyuran Bakanlık başvuruları henüz kabul etmeye başlamadı. Daha detaylı Ticaret Bakanlığı ilanı için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.