En Az İlkokul-Lise-Lisans 200 Devlet Personeli Alımı İlanları

En Az İlkokul-Lise-Lisans 200 Devlet Personeli Alımı İlanları

En az ilkokul, lise, lisans devlet personeli alımı başladı. Kamu kurumunda devlet personeli olarak çalıştırılmak üzere yeni istihdamlar ederek alımların başlandığı duyuruldu. Kamu kurumu tarafından yayımlanan iş ilanı başvuru iletişimi verildi.

Devlet Personeli Alımı İstihdamları

Kamu Devlet dairelerinde çalışabilecek adaylara yeni personel alımlarını başlatarak adaylara müracaat ekranlarını sundu. Kamu kurumda çalışmak üzere yeni personel kontenjanları açarak alımlar başlatıldı. Devlet memuru alımı gerçekleştirmek üzere kamu kurumu harekete geçerek açıkta kalan işsiz kişilere yeni bir fırsat tanıyarak kamu personeli durumuna geçiş yapabileceklerini sundu.

Kamu daireleri herkesin başvuruda bulunabilmesi için minimum şartlarda koşullar belirterek her adayın bir kamu personeli olması sebebi ile az şartlarda ilanen duyurdu. Devlet dairelerine toplam 200 personel ve farklı branşlarda olmak üzere alımlar yapılıyor. Kamu kurumu tarafından belirlenen genel ve özel şartları taşıyan adaylar herkes müracaat edebilecektir. Kamu kurumu tarafından belirlenen şartları taşımayan adaylar müracaat edemeyeceklerdir. Nitelikleri taşıyan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Alım Yapılacak Branşlar

Su ve kanal Beden İşçisi, Beko Loder (Kazıcı yükleyici), Ağır vasıta şoförü, Sayaç okuma personeli, Kaynakçı, Üstyapı Beden işçisi, tır şoförü, Greyder Operatörü, Ekskavatör Operatörü, İş Makinası Tamircisi, Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni, Makine Teknikeri, Çevre Teknikeri, Teknisyen ve Çevre Mühendisi olarak istihdam edilecek.

kamu-personeli-alimii.jpg

Müracaat için belirlenen Koşullar

Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşıyor olunması.

Adaylara belirlenen branş nitelikte olduğuna dair sertifika, alan diploması veya mesleki yeterlilik belgesi olması.

Sosyal güvenlik kurumlarında emeklilik durumunda bulunmaması. Adayların herhangi bir adli sicil dosyası bulunmuyor olması.

Gece ve gündüz vardiyalı sistemde çalışabilecek.

Arazi şartlarında çalışacak adaylardan herhangi bir sağlık problemleri bulunmuyor olması.

kamu-personeli-alimi.jpg

Müracaat Şekli ve Kurum Bilgileri

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş.

Kurum İletişim Bilgisi Dahili No: 6543-6544-65-46 Telefon: 0850 450 65 43

Müracaat Şekli adresi: Atatürk Mahallesi.57 Ala Cad. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi No:6 Kat:4 Süleymanpaşa/Tekirdağ adresinde şahsen müracaatlar alınacaktır.

Müracaat tarihi 26 Eylül 2022 ile 7 Ekim 2022tarihleri arasında müracaat edebileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.