Kamu KPSS 50-55-60-65 Puanlarıyla Kamu Personeli Alımı İlanları

Kamu KPSS 50-55-60-65 Puanlarıyla Kamu Personeli Alımı İlanları

Kamu kurumu yayınladığı ilanda KPSS 50-55-60-65 puanlarıyla kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. VHKİ, Tahsildar, Mühendis, Tekniker, Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri unvanlarında alım yapılacak.

Kamu düşük KPSS puanları ile kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Adaylar ilan durumlarına göre KPSS 50-55-60-65 puanlarıyla başvuru yapabilecek. Alım İtfaiye eri, mühendis, tahsildar, tekniker, zabıta memuru ve veri hazırlama kontrol işletmeni branşlarında yapılacak.

Osmaneli Belediye Başkanlığı Türkiye genelinden bu alımlara başvuru kabul edecektir.

Tahsildar alımı kişi; Lisans düzeyinde eğitim veren Üniversitelerin İşletme Fakültesi Bölümü mezunu olması isteniyor.

Zabıta alımı 2 kişi; Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin işletme fakültesi bölümü mezunu olması ile birlikte B sınıfı ehliyet istenmektedir.

İtfaiyeci alımı 2 kişi; herhangi önlisans bölümlerinden mezun olabileceği gibi spor bilimleri fakültesi spor yöneticiliği bölümünden mezun olmak ve B sürücü ehliyeti olması gerekiyor.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımı 2 kişi; fakültelerin İşletme veya maliye bölümü mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya bitirdiği okulun ders müfredatında bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemesi gerekiyor.

Tekniker alımı 1 kişi; elektrik ön lisans bölümünden mezun olması ve en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Mühendis alımı 2 kişi; mühendislik fakültelerinin Çevre Mühendisliği ve inşaat mühendisliği bölümünden mezun olması gerekiyor. Adayların en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması isteniyor.

Başvurular Nasıl Alınacak?

Kamu personeli alımı için adaylar 9 Temmuz 2021 ile 14 Temmuz 2021 tarihleri arasında (mesai saatleri ) müracaatlarını yapacaktır. Şahsen veya posta yolu ile başvuru kabul edilecek. Ayrıca elektronik ortamda başvuru alınacak. Zabıta ve itfaiyeci alımlarında Bilecik Osmaneli Belediyesine şahsen başvuru istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum