Kamu Hastanelerine KPSS 50 Puanla Mülakatsız Kamu Personeli Alımı

Kamu Hastanelerine KPSS 50 Puanla Mülakatsız Kamu Personeli Alımı

Resmi Gazete üzerinden bugün yayınlanmış olan Kamu Hastaneleri ilanlarını sizler için inceledik ve sunduk. Kamu hastanelerine KPSS 50 taban puanı ile kamu personeli alımı yapılacaktır. Mülakatsız olarak yapılacak olan bu alımlar için başvurular başladı!

Son Dakika: Kamu Hastanelerine KPSS 50 Puanla Mülakatsız Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

Hastaneler bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılacak. İlan yayınlamış olan hastaneler kendi kadrosunda artan personel ihtiyacı ve hizmet kalitesini artırmak ve yapılan hizmette kesintiye uğramamak üzere kamu personel alım ilanına çıktı. Kamuda iş sahibi olmak isteyenler için dev fırsat. İşte alım yapan kurumlar ve detayları.

Kamu hastanelerine kamu personeli alımı müracaat koşulları nelerdir?

Kırıkkale Üniversitesi 60 sağlık personeli ve işçi alım ilan detayları

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde yayımlanmış olan ilana göre mülakatsız olarak 60 sağlık personeli ve işçi alımı yapılacaktır. 39 hemşire, 2 fizyoterapist, 2 biyolog, 5 sağlık personeli, 4 güvenlik koruma görevlisi, 3 eczacı, 1 laborant ve 1 temizlik personeli olmak üzere 60 kişi alım yapılacaktır.

En az lise mezunlarından yapılacak olan bu alımlar için KPSS taban puanınızın 60 olması gerekmektedir. İlana müracaatlar tüm Türkiye'den alınacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Dicle Üniversite Hastanesi 32 kamu personeli alımı İlan detayları

Dicle Üniversitesi tarafından 32 kamu personeli alımı yapılacaktır. Alımlar 20 destek personeli, 2 anestezi teknikeri ve 10 güvenlik görevlisi olmak üzere 3 branşta gerçekleşecektir. Üniversitenin içinde dış mekanların da yapılacak olan görevlendirmeler için en az lise mezunu adaylardan müracaatlar alınacaktır. İlana başvurular bugün itibariyle online olarak başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

kamu-hastanelerine-kpss-50-puanla-mulakatsiz-kamu-personeli-alimi.jpg

Marmara Üniversitesi devlet personeli alımı ilanı

Marmara Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 sistem yöneticisi, 1 veri tabanı yöneticisi, 1 kıdemli ağ uzmanı ve 1 bilgi güvenliği uzmanı kadrolarında olmak üzere 4 branşta 4 personel alımı yapılacaktır. KPSS’li ve KPSS’siz yapılacak olan bu alımlar için başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

2023 kamu hastane ilanları, 2023 hastane personeli alımı, son dakika hastane işçi alımı, lise mezunu sağlık personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.