Dicle Üniversitesi KPSS 50 Puanla 32 Kamu Memur Alımı İlanı

Dicle Üniversitesi KPSS 50 Puanla 32 Kamu Memur Alımı İlanı

Dicle Üniversitesi, 5 Haziran 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre 32 kamu memur alımı yapıyor. Alımlar 2022 KPSS puan sıralamasıyla yapılacak olup, adayların taban puan olarak 50 puana sahip olması gerekmektedir.

Son dakika: Dicle Üniversitesi 32 kamu memur alımı ilanı duyurusu

Üniversite Rektörlüğü tarafından üniversitenin idari birimlerinde istihdam etmek üzere tam zamanlı olmak kaydıyla 32 kamu personeli alımı yapılacaktır. Kadın ve erkeklerden yapılacak olan alımlar için detaylar açıklanmıştır.

Kamu personeli alımı eğitim şartları nelerdir?

10 destek personeli kadrosunda; Temizlik, basit bakım ve onarımı sistem soğutma, iklimlendirme hizmetleri, bahçe bakımı ve düzenlenmesi ve dağıtım taşıma gibi hizmetlerde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır. 1 yıl mesleki deneyimin yanı sıra kaynakçılık, ustalık veya kalfalık belgesi istenmektedir. 31 yaşından gün almamış olmanız ve istenilen iş tecrübesini Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak olan belge ile ispatlamanız gerekmektedir.

7 destek personeli alımı: Üniversitenin iç veya dış mekanlarında temizlik işlerinden sorumlu olmak üzere personel alımı yapılacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak suretiyle hijyen belgesi istenmektedir.

dicle-universitesi-kpss-50-puanla-32-kamu-memur-alimi-ilani.jpg

3 destek personeli alımı; Bu kadro için ise MEB onaylı hijyen belgesinin yanı sıra MEB onaylı işaret dili sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca temel ilk yardım eğitimi belgesi de istenmektedir. Lise veya dengi okullardan mezun olmuş 10 yıl mesleki deneyime sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Görevlendirmeler, üniversitenin tüm birimlerinde gerçekleşecektir.

2 anestezi teknikeri alımı: anestezi veya anestezi teknikerliği önlisans mezunu olmanız istenmektedir.

10 koruma ve güvenlik görevlisi alımı: 7 önlisans; özel güvenlik koruma savunma, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması bölüm mezunlarından; 3 ise herhangi bir lisans mezunlarından olmak üzere 10 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Her 2 kadro için de 31 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Görevlendirmeler, başta üniversite hastanesi olmak üzere tüm birimde gerçekleşecektir.

Üniversite memuru alımı ilanına başvurular nasıl yapılacak?

İlana başvurular üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden 5 Haziran 2023 ve 19 Haziran 2023 tarihleriarasında online olarak yapılacaktır. İşe başlamaları kesinleşen adaylar kılavuzda belirtilen başvuru belgelerini, üniversitenin Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru adresi: http://www.dicle.edu.tr/

Diyarbakır iş ilanları, KPSS 50 puanla lise mezunu alım, 2023 güvenlik görevlisi alımı, 2023 kamu personeli alımı, son dakika devlet personeli alımı, 2023 kamu işçi alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.