İŞKUR Kamu İlanı; Malatya Öğretmen Evi ASO Personel Alımı

İŞKUR Kamu İlanı; Malatya Öğretmen Evi ASO Personel Alımı

İŞKUR kamu ilanı üzerinden Malatya Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü personel alımı yapacağı duyurdu. Malatya Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı olacağını ilan etti.

Malatya Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını İŞKUR kamu ilanı üzerinden açıkladı. Kurum bünyesine 3 garson alımı yapacağını duyurdu.

Malatya Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu başvuru şartlarını ve hangi tarihlerde personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilana göre Malatya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu kadrosuna en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor.

Malatya Öğretmen Evi Personel Alımı İçin Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olmak,

Askerlik ödevini yapmış,

Sağlık problemi bulunmayan,

Kurum en az ilköğretim mezunu,

18 yaşı ve üzerinde olmak,

Daha önce garsonluk yaptığına dair SGK hizmet dökümü ile belgelemek,

Öğretmen Evi ve Eğitim Merkezi Personel Alımı İçin Başvuru Şekli ve Zamanı

Malatya Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü yayınladığı iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 9 Mayıs 2022 ile 13 Mayıs 2022 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden giriş yaparak elektronik ortamda başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylar İŞKUR e şubeden giriş sağlayarak iş ilanları sayfasından iş yeri türünü kamu seçtikten sonra ili Malatya seçerek aradıktan sonra ilan ekrana gelmektedir veya aşağıda vereceğimiz iş ilan numarasını yazarak direk gerekli ilana ulaşabilirsiniz.

Kura çekimi 25 Mayıs 2022 tarihinde Malatya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nde çekilecektir. Hak kazanan adaylar Niyazi Mahallesi Karakaş Sokak No:2 Battalgazi Malatya adresinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecektir.

Tercih Edilen İkamet Yerleri

Yeşilyurt, Battalgazi ve Malatya İŞKUR Garson İş İlan Numarası: 00006753254.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum