İŞKUR Bekçi Alım Başvuruları Başladı! İŞKUR 18-55 Yaş Arası

İŞKUR Bekçi Alım Başvuruları Başladı! İŞKUR 18-55 Yaş Arası

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre bekçi alımı yapıyor. İlana göre 18 şehir 18-55 yaşla bekçi alımı sunuldu. 10 bin çarşı ve mahalle bekçisi alımı hangi şartlarda yapılacak.

İŞKUR üzerinden bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre 18 şehirde bekçi alımı yapılacağı belirtildi.

Bekçi alımı için başvuru genel şartları belirlendi. Alımların İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacağı belirtilmiştir. İlana göre Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacak.

Bekçi Alım Başvuru Genel Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

18 yaşını doldurmuş olmak.

Bekçilik olarak başvuru yapacak adayların Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması gerekmektedir.

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Bekçi olarak görev yapacak adayların silah taşımaya engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Adayların bekçi olarak görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak. Ağır ceza almamış olmak.

İlköğretim, Lise, Önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Bekçi Alım Başvuru Şartları;

Başvurular e-devlet üzerinden veya İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvurular 24 Mart 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Başvuru ekranına girerek hangi şehirde ve nasıl istihdam edildiğini mutlaka incelemeniz önerilmektedir. EGM 10 bin bekçi alımı yayınlandığı an cebine gelsin istiyorsan cep uygulamamızı indirin.

İŞKUR bekçi alım başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum