İş Bankası KPSS’siz Memur Alımı Yapacak

İş Bankası KPSS’siz Memur Alımı Yapacak

İş Bankası tarafından memur alım ilanı yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre tam zamanlı istihdam edilmek üzere KPSS’siz alım gerçekleşecektir. İkamet şartı olmadan yapılacak olan bu alım ilanı için başvurular online olarak başlamıştır.

Banka İş İlanları

İş Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere memur pozisyonunda ekip arkadaşlarına şubelerde giriş operasyonu, satış, kredi gibi temel bankacılık hizmetlerinin sunulmasında görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için 30 yaşını doldurmamış olan adaylardan alım gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve koşulları haberimizde verilmiştir.

Banka Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve bölüm şartı aranmaksızın üniversitelerin lisans eğitim düzeyinde mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır.

Bu ilanın son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olan adayların müracaatları değerlendirilme aşamasında alınacaktır.

Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alım ilanı için erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması veya 2024 yılının aralık ayına kadar tecil durumunda bulunuyor olması istenmektedir.

Türkiye'nin her yerinde görev yapmanıza engel sağlık probleminin bulunmaması istenmektedir.

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaya ve kamu haklarından yoksun bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır.

Affa uğratılmış dahi olası herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmanız gerekmektedir.
Adayların daha önce bankanın yapmış olduğu mülakat aşısı sınavlarından birinden başarısız sayılmamış olması istenmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Banka iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan bu yılların için başvurular kurumun resmi internet sitesi aracılığıyla online olarak başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 26 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular yalnızca çevrimiçi sistem üzerinden elektronik olarak kabul edilecek de şahsen veya posta yoluyla yapılacak olan başvurular değerlendirme aşamasına alınmayacaktır. Ayrıca süre zarfında yapılmayan başvurularda kabul edilmeyeceği açıklanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.