Havelsan 2022 Yılı Personel Alımı Başvuru Havuzu Oluşturuyor

Havelsan 2022 Yılı Personel Alımı Başvuru Havuzu Oluşturuyor

Havelsan 2022 yılı personel alımı için başvuru havuzu oluşturuyor. Türkiye’nin 1982 yılında kurulan Bilişim ve Savunma şirketi olan Havelsan, ön planda tuttuğu insan kaynaklarına yatırımı ile gelişim odaklı politika izlemektedir.

Havelsan 2022 yılı personel alımı başvurularını toplamaya başladı.

Ülkemizin, yeni teknolojileri takip etmesi, bu teknolojilerde yol göstermesi ve bu teknolojileri kullanarak yerli ve milli ürünler geliştirmesi, Türkiye’nin en büyük yazılım yoğun savunma sanayi şirketlerinden biri olan HAVELSAN için en kritik görevlerden biridir.

Yeni teknolojilerin takip edilerek, gerekli iş gücünün yetiştirilmesi ve yerli ve milli teknolojik ürünlerin geliştirilmesi HAVELSAN’ın en büyük hedefidir. Bu hedef ile Robotik ve Otonomi, Büyük Veri ve Yapay Zeka, Güvenli Mobil İletişim ve Artırılmış Gerçeklik gibi kritik konularda teknolojiler geliştirilmektedir.

HAVELSAN, Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar, Elektrik / Elektronik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerine staj imkânı tanıyarak gelişimlerine destek olmaktadır.

Havelsan’ da hizmet ve üretim sistemleri şunlardır;

Entegre Eğitim Merkezleri, Simülasyon Ürünleri, Simülasyon Sistem Bileşenleri ve Entegre Çözümler, Simülatör ve Eğitim Destek Hizmetleri, HAVELSAN Eğitim Hizmetleri, ARGE Çalışmaları, Ulaştırma Sistemleri Programı, Yargı, Enerji ve Sağlık Sistemleri, Bilişim Sistemleri, Fiziksel Güvenlik Sistemleri, Akıllı Teknoloji Çözümleri, Uzaktan Algılama ve Görüntü İşleme, Komuta Kontrol Bilgi Sistemleri, Hava Platformları Komuta Kontrol Sistemleri, Su üstü Platformları Savaş Sistemleri, Sualtı Platformları Savaş Sistemleri, Siber Güvenlik Hizmet ve Ürünleri olarak açıklandı.

Havelsan’ da işe girmek isteyen adaylar için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar şunlardır;

ALES: 85 puan ve üzeri

GRE: 157 puan ve üzeri

GMAT: 550 puan ve üzeri

IELTS: 6,5 puan ve üzeri

TOEFL: 79 puan ve üzeri

YÖKDİL: 70 puan ve üzeri

TÖMER: 70 puan ve üzeri

Yabancı Dil Sınavı: 70 puan ve üzeri

YDS: 70 puan ve üzeri. Ön lisans mezunları için 60 puan ve üzeri.

Havelsan Sınavı: Ön Lisans mezunları için olup, 75 puan ve üzeridir.

Havelsan’ a başvuruda bulunmak isteyen adaylar Havelsan resmi internet sitesinden kayıt olarak açık pozisyonlara göre başvurularınızı eksiksiz ve özenli şekilde yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapacağınız pozisyon için doğru bir şekilde eksiksiz yapılıp, CV’ nizi göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru formu ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.