Güncel Kamu İlanları 434 İşçi, Memur ve Personel Alımı Başladı

Güncel Kamu İlanları 434 İşçi, Memur ve Personel Alımı Başladı

Güncel kamu ilanları yayınlanarak 434 işçi, memur ve personel alımı başvuruları kabul ediyor. Branş durumuna göre 81 şehirden kamu personeli alımı başvuruları nasıl yapılır. Memur olmak için izlenecek yollar kılavuzlarla sunuldu.

Güncel Kamu İlanları 434 Kamu Personeli Alımı Başladı!

Kamuya istihdam edilmek üzere 434 işçi alımı ve memur alımı başvuruları başladı. 2 ilanda yayınlanan kılavuzlarla başvurular alınıyor. 81 şehirden başvuru nasıl ve hangi şekilde yapılacağı bilgileri verildi.

TSE 34 Kamu Personeli Alımı İlanları Başvurusu Başladı

Kamu kurumlarına istihdam kapsamında memur, mühendis, hizmetli, tekniker ve güvenlik görevlisi alımları yapılıyor. TSE personel alımı başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı detayları sunuldu.

TSE İşçi Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi

Adaylar başvurularını Kariyer Kapısı ve Türk Standartları Enstitüsü (http://www.tse.org.tr) web sitesi Duyurular bölümünde alım ilanının yayınlanmasını müteakip, eDevlet üzerinden Türk Standartları Enstitüsü - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden e-Devlet şifresiyle giriş yaparak başvuruda istenilen belgeleri de sisteme yüklemek suretiyle 28.02.2024- 14.03.2024 tarihleri arasında 23:59:59’a kadar yapabilecektir.

İlan detayları için tıklayın.

Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 kamu personel alımı başvuruları 1-15 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacak.

Maliye Bakanlığı 400 kamu personeli alımı iş ilanları yayınlayarak başvuruları almaya başlayacak. Kurum tarafından sunulan kılavuzda kadro karşılığı olan şehirlere alım yapılacak. Kurum ilanına başvuruları nasıl ve hangi şartlarda alınacak?

Maliye Bakanlığı 400 kamu personeli alımı şehir tablosu yayınlanarak başvuruları almaya başlayacak. 81 İl kontenjan dağılımı ve başvuru şartları açıklandı. Bakanlık istihdamı giriş sınavı ile yapacak.

Başvuru ilan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.