GİB 58 Sözleşmeli Kamu personeli alımı başvuruları 5-16 Nisan

GİB 58 Sözleşmeli Kamu personeli alımı başvuruları 5-16 Nisan

Gelir İdaresi Başkanlığı 58 sözleşmeli kamu personeli alımı başvuruları 5 Nisan 2021 tarihinde başlıyor. Adaylar 16 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru yapabilecek. GİB kamu personel alım başvuruları nasıl yapılacak.

Gelir İdaresi Başkanlığı sözleşmeli kamu personeli alımı için ilana çıkmıştı. GİB 58 kişilik kadrosuna başvurular 5 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olup 16 Nisan 2021 tarihinde sona erecek. Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak alım gerçekleşecektir.

Başvurular 5 Nisan Pazartesi ve 16 Nisan 2021 saat 17:30 kadar yapılması isteniyor. Adaylar gib.sınav.gov.tr online sınav sistemi üzerinde form doldurularak yapılacak. Sadece 1 alıma başvuru hakkı bulunuyor.

Sözlü sınav 24 Mayıs 2021 tarihi ile 4 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara şehrinde yapılacak. Başvuru süresi içerisinde başvuru yapılması önem arz ediyor.

Adaylar Yükseköğretim Kurumları 4 yıllık düzeyinde eğitim veren kılavuz içerisinde belirtilen bölümü mezunları başvuru yapabilecektir.

gib-ana-bina.jpg

Yazılım koordinatörü, kıdemli yazılımcı, uzman yazılımcı, yazılımcı kademe 1, yazılımcı kademe 2, kıdemli bilişim ağları mimarı, bilişim ağları yöneticisi, bilişim ağları ve siber güvenlik uzmanı, kıdemli bilişim sistemleri mimarı, kıdemli bilişim sistemleri yöneticisi, bilişim sistemleri uzmanı, bilişim sistemleri programcısı, bilişim teknik destek uzmanı, uzman veri tabanı yöneticisi, veri tabanı yöneticisi olarak alım yapılacak.

Bu ilan sonuçlandığı zaman iş ilanları kariyer üst düzeyde alım yapmış olacak. Başvuru yapacak adaylar önümüzdeki haftayı ve süreyi dikkate alması gerekiyor. Ortalama maaş olarak 11 bin TL olarak belirtilmiştir. Her unvana göre sözleşme ücretinin 2 katından başlayarak 6 katına kadar maaş ödemesi yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.