GİB 1271 Memur ve Kamu Personel Alımı Detayları 15 Nisan'da Başlıyor

GİB 1271 Memur ve Kamu Personel Alımı Detayları 15 Nisan'da Başlıyor

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yapılacak olan 1271 memur alımı ve kamu personel alımı detayları 15 Nisan'da açıklanacak. Bu alım sayesinde birçok kişi istihdam edilme fırsatı bulacak. Kamu personeli alımı için başvuru bilgileri…

GİB 1271 Memur ve Kamu Personel Alımı 15 Nisan'da Başlıyor ve bu süreçte iş arayan birçok kişi için yeni bir iş fırsatı olacak.

GİB 1271 Memur ve Kamu Personel Alımı Kılavuzu Detayları

Geleceğiniz için atacağınız adımları doğru şekilde planlamanın önemli bir adımı olan GİB 1271 Memur ve Kamu Personel Alımı detayları, 15 Nisan tarihinde resmi olarak duyuruldu. Bu kılavuz, adaylara başvuru süreci, sınav aşamaları ve diğer önemli detaylar hakkında kapsamlı bilgi sunmaktadır.

Başvurular, 15 Nisan 2024 Pazartesi günü başlayıp, 25 Nisan 2024 Perşembe günü saat 17.00'da sona erecektir. - Başvurular, adayların http://sinav.gib.gov.tr adresindeki “Online Sınav Sistemi”ne kayıt olarak, sistemde yer alan sınav başvuru formunu elektronik ortamda doldurmaları suretiyle yapılacaktır. Başvuru formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sitesinde yer almaktadır.

Detayları:

Kamu personel alımı süreci

15 Nisan tarihinde başvuru

GİB 1271 Memur alımı için şartlar

Bu kılavuzda belirtilen detaylar, adayların süreci daha sağlam bir temel üzerine inşa etmelerine yardımcı olacaktır. Başvuru süreci ve sınav aşamaları gibi önemli detayları içeren bu kılavuz, adaylara adım adım rehberlik etmektedir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvuru Süreci ve Şartları Neler?

Memur ve kamu personel alımları çerçevesinde 1271 kişilik kadro için Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından alım yapılacaktır. Başvuru süreci için adayların lisans düzeyinde mezun olmaları, KPSS puanı şartlarını taşımaları ve ilan edilen diğer şartları sağlamaları gerekmektedir. Başvuru süreci detayları için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Alım Detayları ve İlgili Tarihler;

Gelir İdaresi Başkanlığı; İlgili tarihler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz. Nisan ayı için açılacak olan alımlar 15 Mart tarihinde başlayacak ve 25 Nisan 2024 tarihinde sona erecektir. Başvuru süreci ile ilgili detaylar için aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.