Eti Maden 67 Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Eti Maden 67 Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 67 sürekli işçi alımı yapacağını ilan etti. Eti Maden Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları ile Kırka Bor İşletme Müdürlüklerine bu alımı gerçekleştirecektir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 67 Sürekli işçi alımı yapacak. Alımı yapılacak olanlar 2 farklı şehirde bulunan fabrika müdürlüklerine istihdamı yapılacak. Tabloda yer alan kadro karşılığında alım yapılacak.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü İle Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 67 Sürekli İşçi Açıktan Alınacaktır.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 35 olmak üzere toplam 67 sürekli işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen 67 sürekli işçinin, kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre, şehir düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebe başvuruları 21 Haziran 2021 tarihinde yayımlanacaktır.

Söz konusu 67 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR internet sayfasında 21 Haziran 2021 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

eti-maden-1.pngeti-maden-2.png

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.