Emlak Katılım Bankası Personel Alımı İlanı

Emlak Katılım Bankası Personel Alımı İlanı

Emlak Katılım Bankası, resmi kariyer internet sitesi üzerinden 3 farklı kadroda personel alım ilanı yapacağını açıkladı. Söz konusu banka tarafından istenilen şartlar ve başvuru ekranı haberimizin içeriğinde sizler için verilmiştir.

Banka İş İlanları

Emlak Katılım Bankası, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı şubelerde banka memuru alımı yapacağını açıkladı. Alımlar gişe kadrosu engelli iş ilanı, Genel Müdürlük Birimlerinde istihdam edilmek üzere genel başvuru ve Şubelerde istihdam edilmek üzere genel başvuru kategorilerinde gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Banka Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Gişe kadrosu engelli iş ilanı: Microsoft Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen üniversite mezunu adaylardan alım yapılacaktır. Yasa gereği İŞKUR'a kayıtlı olmanızı engelli derecenin %40 veya üzerinde olması istenmektedir. Bankacılık alanında iş tecrübesi olanlar için 36, olmayanlar için ise 30 yaşını tamamlamamış olmanız istenmektedir.

Genel Müdürlük Birimleri Genel Başvuru: Söz konusu alım kadrosu için lisans bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. İlana müracaat etmek isteyen adayların 29 yaşını tamamlamamış olması gerekmektedir. Tercihen mühendislik fakülteleri, bankacılık ve finans ekonometri ve istatistik bölümü mezun olanlardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Şubeler Genel Başvuru: Örgün eğitim veren kurumların iktisat, işletme, sosyal bilimler ve benzeri fakültelerinden mezun olan etkili iletişim becerilerine sahip olan ve 36 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacaktır. Alım pazarlama, operasyon ve gişe kadrolarında yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Banka iş ilanı için kurumun resmi kariyer internet sitesi üzerinden başvurular kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular https://kariyer.aynicatialtinda.com.tr/jobs adresi üzerinden online olarak alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.