EGM İle Belediye Kamu Personeli Alımı İlan Başvuruları

EGM İle Belediye Kamu Personeli Alımı İlan Başvuruları

Emniyet Genel Müdürlüğü ile Beylikdüzü Belediye Başkanlığı kamu personeli alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul edecek. 2 kamu kurumu ilan başvuru detayları farklı olduğu üzere haber içerisinde linkleri sunuldu.

EGM ve Belediye Kamu Personeli Alımı İlanları!

Emniyet Genel Müdürlüğü ve İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı iş ilanları başvuruları alınacak. Her iki kamu kurumu ilanına başvuru nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı detayları erişime açıldı. Adaylar ilanları incelemeden başvuru yapmasın. Sırayla önce EGM ilanı ve Belediye ilanını sizlere detaylandırdık.

EGM Polis Akademisi 17 Kamu Personeli Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı personel alımı istihdamında bulunuyor.

Polis Akademisi Başkanlığı ile Polis Akademisi Başkanlığına bağlı İç Güvenlik Fakültesi, Yabancı Diller ve Türkçe Öğretimi Bölümü, Ankara Akyurt Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Bitlis POMEM, Bursa POMEM, Erzincan POMEM, İstanbul Arnavutköy POMEM, Adana Kemal Serhadlı POMEM, Karaman POMEM, Yozgat POMEM, Kastamonu Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), Kırşehir PMYO, Samsun 19 Mayıs PMYO ve Sivas PMYO Müdürlüklerine yerleştirme işlemi yapılacak.

İlan detayları için tıklayın.

Kamu İş İlanları VHKİ Kadrolu Memur Alımı!

Veri Hazırlama ve Kontrol işletmeni alımı ilanına başvurular alınacak. Kamuya personel alımı nasıl ve hangi şartlarda olduğu bilgileri paylaşıldı. Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bu ilan için 9 kadro ayırdı.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi İlan Detayları!

İstanbul ili Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.