Kamu İş İlanları! Kamuya VHKİ Kadrolu Memur Alımı

Kamu İş İlanları! Kamuya VHKİ Kadrolu Memur Alımı

Kamu iş ilanları kapsamında duyurular geliyor. Kamuya VHKİ memur alımı ilanları başvuruları alınacak. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni personeli olma başvuru şartları neler? Kadrolu memur alımı ilan bilgilerini sunduk.

Kamu İş İlanları VHKİ Kadrolu Memur Alımı!

Veri Hazırlama ve Kontrol işletmeni alımı ilanına başvurular alınacak. Kamuya personel alımı nasıl ve hangi şartlarda olduğu bilgileri paylaşıldı. Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bu ilan için 9 kadro ayırdı.

Beylikdüzü Belediyesi İlan Detayları!

İstanbul ili Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

VHKİ Alımı Başvuru Şekli

Adayların, başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 26.02.2024 - 01.03.2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.30-17.00 arasında) Büyükşehir Mahallesi Enver Adakan Caddesi No:2 Beylikdüzü-İSTANBUL adresindeki Beylikdüzü Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir.

Hangi Öğrenim Durumuna Sahip Olmalısınız?

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin maliye, iktisat, muhasebe, işletme programlarının birinden mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek.

KPSS Puan Şartı Var Mı?

İlan edilen unvan için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS (B) grubu) girmiş olmak ve alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türünden yukarıda tabloda belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

İlan edilen memur kadrosuna başvuracaklar için; başvuru tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemiş olmak. İstanbul iş ilanları olarak yayınlandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.