DSİ, MSB, Belediyeler Ve SYDV 17 Bin 343 Kamu Personeli Alımı

DSİ, MSB, Belediyeler Ve SYDV 17 Bin 343 Kamu Personeli Alımı

Kamuya 17 Bin 343 kamu personeli alımı istihdamı yapılıyor. Devlet Su İşleri, Milli Savunma Bakanlığı, Belediyeler ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından güncel kamu personeli alımı ilanları geldi. Başvuru ekranları açıldı.

Devlet Su İşleri (DSİ), Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Belediyeler ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kadrolarına 17 Bin 343 işçi, bekçi, askeri personel alımı, memur, kütüphaneci ve kamu personeli alımı yapılıyor. Başvurular KPSS’li ve KPSS’siz şekilde yapılacak.

Devlet Su İşleri 1273 Kadro Kamu İşçi Alımı Detayları

Devlet Su İşleri kadrolarına 1273 kamu işçi alımı yapılacak. Tarım ve Orman Bakanı tarafından sosyal medya üzerinden duyurulan açıklamaya göre kamu işçi alımı yapılıyor.

“Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğümüzün merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere 2023 yılı Ocak ayı içerisinde farklı kadrolarda 1273 kamu işçi alımı gerçekleştireceğiz. Allah devletimize ve milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İnsan kaynağımızı 2023 yılında da kuvvetlendirmeye devam ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” açıklaması ile paylaşıldı.

DSİ Kamu İşçi Alımı İçin Tıklayın.

Belediyeler Memur Alımı Detayları Neler?

Belediyeler kadrolarına en az okuryazar bekçi alımı, kütüphaneci ve memur alımı yapılıyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanların listeleri paylaşıldı. Belediyeler ve birçok kuruma yapılacak alımda KPSS’li ve KPSS’siz şekilde yapılacak.

Belediyeler Memur Alımı İçin Tıklayın.

MSB 16 Bin Askeri Personel Alımı Detayları

Milli Savunma Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara göre 16 bin askeri personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak adaylar için başvuru ekranları adaylara sunuldu. Milli Savunma Bakanlığı 16 bin sözleşmeli er alımı görevlendirmesi yapacak.

MSB Askeri Personel Alımı İçin Tıklayın.

SYDV 70 Kamu Personeli Alımı Açıklaması

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV bünyelerinde 45 şehirde alım yapacaklarını duyurdu. KPSS 60 puanla 70 kamu personeli alımı yapılacak. SYDV kapsamında 45 şehir listesi açıklandı. Başvurular elektronik olarak yapılacak.

SYDV Kamu Personeli Alımı İçin Tıklayın.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.