Devlet Personeli Alımı 27 Kadroya Başvurular 8-12 Kasım

Devlet Personeli Alımı 27 Kadroya Başvurular 8-12 Kasım

Devlet Personeli alımı iş ilanları ile 27 kadroda yeni personel alımları yapılacak. 27 Kadroda alınacak bu kamu personeli alımı iş ilanına kimler başvuru yapabilecek? 2021 kamu personeli alımı ne zaman? Tamamı haberimizde.

Devlet personeli alımı 27 kadroya en az lise mezunu kamu personeli alımı ile devam ediyor. Başvuruları önümüzdeki günlerde başlayacak olan bu alımda 27 personel Devlet Memurları kanununa göre kadrolu olarak çalıştırılacaklar.

Ülke Genelinden Başvuru ile Bafra Belediyesi Alımında Kadroları ve Sayıları

Bafra Belediyesine alınacak olan 27 personel alımına ülke genelinden KPSS şartı ve diğer özel şartları taşıyan tüm iş arayan kişiler başvuruda bulunabilecekler.

10 Zabıta alımı memur kadrosuna kadın ve erkek başvuru yapılabilecek ve başvuru yapacak kişilerin KPSS P94 puanının asgari 70 puan olması,

Tahsildar kadrosunda yapılacak kamu personeli alımında 2 kişi adayların lisans Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler mezunu olmaları kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanın en az 70 olması,

belediye-personel-alimi-bafra.jpg

Genel İdare Hizmetleri sınıfı 7 düz memur alımı için adayların lisans Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler mezunu olmaları ve KPSS P3 puanlarının 70 in altında bulunmaması,

Diğer belediye personeli alımı kadroları 1 kişi sağlık hizmetleri sınıfı kadrosundan Sosyal Hizmet Uzmanı,1 kişi Teknik Hizmetler sınıfından Şehir ve Bölge Plancısı, 1 Mimar, 5 Mühendis ünvanlarında yeni personeller alınacak.

Belediye Memur Alımı Başvuru Formu 01 Kasımda internette

Şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen personel adayları için Bafra Belediyesi 01 Kasım 2021 tarihinden geçerli olarak “bafra.bel.tr” internet adresi üzerinden başvuru formu yayınlayacak.

Belediye açıklamasına göre bu alımda yazılı, sözlü ile uygulama sınavı düzenlenecek, adayların istenilen belgeler ile beraber 08 Kasım 2021 tarihi ile 12 Kasım 2021 tarihleri arasında belediye insan kaynaklarına başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.