Cumhurbaşkanlığı 30 İletişim Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

Cumhurbaşkanlığı 30 İletişim Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 30 iletişim uzman yardımcısı alımı yapacağını ilan etti. Kamu personeli olarak görevlendirilecek kişilerde aranan genel şartlar sunuldu. Başvurular Anadolu Üniversitesi tarafından alınacak.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 30 Kamu Personeli Alımı İlanı
İletişim uzman yardımcısı alımı için Cumhurbaşkanlığı sınav açtı. Açılan sınava başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar sunuldu. İletişim Başkanlığı alımı sınavına katılacaklar Anadolu Üniversitesi aracılığı ile başvuru yapacaktır.

Başvuruları Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılacak?

Sınav başvurusu 9 Ağustos 2021 ile 20 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesi (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr ) üzerinden yapılacaktır. Adaylar sınava başvuru yaparken 125 TL sınav ücreti ödeyerek işlem yapabilecektir.

İletişim Olma Başvuru Genel Şartları

1 Ocak 2021 tarihinde 35 yaşını doldurmamış olması istenmektedir. Yeteri düzeyde başvuru olmaması durumunda lisans mezunu tüm bölümlerden başvuru kabul edilecektir. En az dört yıllık lisans eğitimi veren; Hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, işletme ve iktisat fakültelerinden, İletişim fakültelerinden, Mühendislik fakültelerinin lisans bölümleri ile matematik ve istatistik lisans bölümlerinden, psikoloji, antropoloji, sosyoloji, sosyal antropoloji, halkbilim, insan ve toplum bilimleri bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

NOT: Müracaat şartlarını taşıyan tüm adaylar “ön eleme yazılı yarışma” sınavına davet edilecektir.

Genel Bilgi Edinme İletişim Bilgileri

İletişim Başkanlığı internet/web sayfası aracılığıyla ulaşılabilir. Telefon Numarası: (0 312) 590 27 58/ 27 59 /27 69. İletişim Başkanlığı Hizmet Binası Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Kızılırmak, Mevlana Bulvarı No:144, 06520 Çankaya/ ANKARA.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.