CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru bitiyor

CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru bitiyor

Ceza ve Tevkifevleri ile Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvurularında sona gelindi. Adaylar başvurularını 12 Mart 2021 bitimine kadar yapabilecek. Adaylar devlet kurumunda işe girmek için bu son güne dikkat etmesi gerekiyor.

CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuruları sona erecek. Ceza ve Tevkifevleri ve Adalet Bakanlığı şehirlere alım için ilanlara çıkmıştı. 4 farklı ilanlarda hangi ünvanlar ve nasıl başvuru yapılacağı sunuldu. Alınacaklar Adli ve İdari yargı birimlerinde görev alacaklar.

İlk ilanda Bakanlık 5075 şoför, zabıt katibi, koruma ve güvenlik görevlisi, mübaşir, aşçı ve tercüman alımı yapmaktadır.

İkinci ilanda 5358 büro personeli, infaz koruma memuru, sağlık teknikeri, hemşire, şoför, teknisyen, kaloriferci ve aşçı alımı yapıyor.

Üçüncü ilanda 814 sözleşmeli icra katibi alımı yapılıyor.

Dördüncü ilanda 237 koruma ve güvenlik görevlisi, kaloriferci, aşçı, şoför, tekniker, teknisyen ve mühendis alımı olarak yapacak.

cte-adalet-memur-alimi.jpg

Adaylar başvuru yaparken her ilan içerisinde bulunan özel şartları incelemesi gerekmektedir. Adalet Bakanlığı 4 ilanı sitemiz olarak sizlere sunmuştur. Hangi ilanı inceleyecek ve başvuru yapacaksanız.

Başvuru yapacak adaylar 12 Mart tarihi bitimine kadar E-Devlet üzerinden internet ortamında başvuru yapılabilir. Posta ve başka yollarla yapılacak başvurular geçersiz sayılacak.

NOT; kılavuzlar ve başvuru şartları iyi incelenmeden işlem yapılması gereksiz hak kayıplarınıza neden olabilir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.