ÇSGB Danışman Alımı (Hibe Projesi Kapsamlı İş İlanları)

ÇSGB Danışman Alımı (Hibe Projesi Kapsamlı İş İlanları)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından web sayfası üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine 5650 TL maaş ile alım yapılacağı belirlendi. ÇSGB danışman alımı hibe projesi kapsamında iş ilanları olarak yayınlandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2022 yılı iş ilanları yayınlanmıştır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından paylaşılan ilanda ortalama olarak 5650 TL maaş ile memur alımı yapılacağı belirtilmiştir.

ÇSGB danışman alımı hibe projesi kapsamında iş ilanları olarak erişime sunuldu.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan memur olup nitelik olarak ise da 3 farklı unvanda alım yapılacak olup unvanlar sırası ile 1 Yazılım Mimarı, 3 Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Bireysel Danışman alımları yapılacaktır.

Devlet Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Danışman olarak Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde hizmet etmek isteyenler için başvurular Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü Emek mahallesi Bosna Hersek Caddesi No: 29 06490 Çankaya/Ankara adresine istenilen belgelerin iletilmesi yani posta yolu ile yapılacaktır.

Posta yolu ile yapılacak müracaatların hakkında tam bir bilgi sahibi olmak isteyen adaylar kurumdan tüm detaylar öğrenile bilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular alınmaya açık olup en geç müracaatlar 17 Ocak 2022 tarihine kadar yapılacaktır.

Memur Alım Şartları

Başvuru yapacak adaylar için yazılım mimarı alım şartı olarak üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinde herhangi birinden mezun olma ve en az 7 yıllık deneyime sahip olma şartları ile alım yapılacaktır.

Yazılım geliştirme danışmanı olarak hizmet etmek isteyen adaylar için alım şartları olarak üniversitelerin herhangi bir lisans mezunu olması ve en az 3 yıl tecrübeye sahip olması gerekiyor.

Bireysel danışman olarak hizmet etmek isteyen adaylar için üniversitelerin endüstri, matematik, istatistik veya bilgisayar mühendisliği bölümlerinden birinden lisans mezunu olma şartı ile alım yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.